Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORIŠČE
Borišče A
Borišče B
TEŽA/LETO
Otroci (M) -22
Otroci (M) -24
Otroci (M) -27
Otroci (M) -30
Otroci (M) -33
Otroci (Ž) -24
Otroci (Ž) -27
Otroci (Ž) -30
Otroci (Ž) -36
Otroci (Ž) +36
Mlajši kadeti -27
Mlajši kadeti -30
Mlajši kadeti -33
Mlajši kadeti -36
Mlajši kadeti -39
Kadetinje B -55
Kadetinje B -59
Otroci (M) -22
B001
37
28
JÁCHYM KREJČÍ (LECAF)
159
41
VASJA KAVČIČ (TEMPO)
16
FILIP PETRIK (LECAF)
B003
159
48
VASJA KAVČIČ (TEMPO)
16
8
FILIP PETRIK (LECAF)
Dobitniki medalj
1. VASJA KAVČIČ, TEMPO
2. FILIP PETRIK, SK TKD LACEK
3. JÁCHYM KREJČÍ, SK TKD LACEK
3. ----
Otroci (M) -24
B002
155
40
MAKS KOSTANJŠEK (TEMPO)
174
1
ALEKSEJ JUGOVIĆ (ORIENT)
Dobitniki medalj
1. MAKS KOSTANJŠEK, TEMPO
2. ALEKSEJ JUGOVIĆ, TKD club ORIENT
3. ----
3. ----
Otroci (M) -27
B004
120
27
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
25
6
ZBYNEK STEPAN (LECAF)
156
NACE LIKAR (TEMPO)
B006
120
50
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
156
10
NACE LIKAR (TEMPO)
Dobitniki medalj
1. JAŠ TEKALEC MINDŽEK, Šmartno-Litija
2. NACE LIKAR, TEMPO
3. ZBYNEK STEPAN, SK TKD LACEK
3. ----
Otroci (M) -30
B005
181
55
ANDY ZHANG (RP TKD)
106
57
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
Dobitniki medalj
1. LIAM TURKOVIĆ, DRAGON
2. ANDY ZHANG, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Otroci (M) -33
B007
190
19
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
28
39
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
Dobitniki medalj
1. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK
2. JAKOB MLAKAR, TKD Red Power
3. ----
3. ----
Otroci (Ž) -24
B008
62
36
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
11
3
STELLA HERMANOVA (LECAF)
90
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B009
173
47
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
22
13
ELEN RAJCANOVA (LECAF)
154
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B010
62
29
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
90
7
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B011
173
68
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
154
16
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B013
62
44
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
173
18
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
Dobitniki medalj
1. LEONIE SEIDEL, TKD RedPower
2. ANABELA JUGOVIĆ, TKD club ORIENT
3. MAYA ŠLOSER, TKD Red Power
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO
Otroci (Ž) -27
B012
15
26
VERONIKA KVASNA (LECAF)
117
0
AIŠA SAJE (ŠMARTNO)
Dobitniki medalj
1. VERONIKA KVASNA, SK TKD LACEK
2. AIŠA SAJE, Šmartno-Litija
3. ----
3. ----
Otroci (Ž) -30
B014
146
27
TIA BIRTIČ (PANTAR)
167
6
KIARA BALJAK (ORIENT)
Dobitniki medalj
1. TIA BIRTIČ, TKD PANTAR
2. KIARA BALJAK, TKD club ORIENT
3. ----
3. ----
Otroci (Ž) -36
B015
63
1
JENIFER STELZER (REDPOWE)
170
41
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
LEA BIRTIČ (PANTAR)
B017
170
24
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
1
LEA BIRTIČ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. ASHLEY ROSE, TKD club ORIENT
2. LEA BIRTIČ, TKD PANTAR
3. JENIFER STELZER, TKD RedPower
3. ----
Otroci (Ž) +36
B016
64
0
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
61
0
SARA SLANA (RP TKD)
3
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
B018
64
24
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
3
14
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
Dobitniki medalj
1. SUMEA CAJIC, TKD RedPower
2. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -27
B019
147
0
ŽAN VERŠNIK (PANTAR)
183
0
NAIL DELANOVIĆ (RP TKD)
141
MATIC BIRTIČ (PANTAR)
B021
147
42
ŽAN VERŠNIK (PANTAR)
141
7
MATIC BIRTIČ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. ŽAN VERŠNIK, TKD PANTAR
2. MATIC BIRTIČ, TKD PANTAR
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -30
B020
150
42
BOR POGLAJEN (PANTAR)
139
52
MARKO IGNJIĆ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. MARKO IGNJIĆ, TKD PANTAR
2. BOR POGLAJEN, TKD PANTAR
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -33
B022
137
30
MAKS LJUBI (PANTAR)
149
2
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
B023
55
26
LUKA LAMPREHT (RP TKD)
23
6
TOMAS RAJCAN (LECAF)
B026
137
22
MAKS LJUBI (PANTAR)
55
10
LUKA LAMPREHT (RP TKD)
Dobitniki medalj
1. MAKS LJUBI, TKD PANTAR
2. LUKA LAMPREHT, TKD Red Power
3. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK
3. TOMAS RAJCAN, SK TKD LACEK
Mlajši kadeti -36
B024
175
38
AJLAN MAŠIĆ (ORIENT)
115
59
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
B025
143
35
NIKOLA VASIĆ (PANTAR)
104
55
USMAN DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
B027
115
34
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
104
14
USMAN DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
Dobitniki medalj
1. ACO NIKOLIĆ, Šmartno-Litija
2. USMAN DINMUKHAMETULY, DRAGON
3. AJLAN MAŠIĆ, TKD club ORIENT
3. NIKOLA VASIĆ, TKD PANTAR
Mlajši kadeti -39
B028
184
15
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
157
8
STEFAN SREČKAR (TEMPO)
144
ROK KOVAČIČ (PANTAR)
B029
56
7
IZAK OZIMIĆ (RP TKD)
132
36
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
110
SIMON NOGRAŠEK (DRGNSLO)
B030
184
32
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
144
31
ROK KOVAČIČ (PANTAR)
B031
132
59
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
110
11
SIMON NOGRAŠEK (DRGNSLO)
B033
184
27
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
132
45
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
Dobitniki medalj
1. UROŠ ZARIĆ, TKD club ORIENT
2. MATIAS KOPRIVNIK, TKD Red Power
3. SIMON NOGRAŠEK, DRAGON
3. ROK KOVAČIČ, TKD PANTAR
Kadetinje B -55
B029
179
0
MIA LEPENIK (SPARTA)
54
0
MAŠA MITIĆ (RP TKD)
B030
186
3
LARA MLAKAR (RP TKD)
1
38
ANNA APINAROVA (LECAF)
B032
179
25
MIA LEPENIK (SPARTA)
1
14
ANNA APINAROVA (LECAF)
Dobitniki medalj
1. MIA LEPENIK, SPARTA
2. ANNA APINAROVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. LARA MLAKAR, TKD Red Power
Kadetinje B -59
B031
160
29
ZOJA KOŠIR (TEMPO)
148
26
DRAGANA BRLOBAŠ (ZAGORJE)
Dobitniki medalj
1. ZOJA KOŠIR, TEMPO
2. DRAGANA BRLOBAŠ, Zagorje-SLO
3. ----
3. ----