Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DRAGON
SK TKD LACEK
SPARTA
Šmartno-Litija
TEMPO
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
TKD RedPower
Zagorje-SLO
TEŽINE / UZRASTI
Otroci (Ž) -24
Otroci (Ž) -36
Otroci (Ž) +36
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
Otroci (Ž) -24
B008
62
36
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
11
3
STELLA HERMANOVA (LECAF)
90
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B009
173
47
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
22
13
ELEN RAJCANOVA (LECAF)
154
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B010
62
29
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
90
7
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B011
173
68
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
154
16
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B013
62
44
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
173
18
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
Osvajači medalja
1. LEONIE SEIDEL, TKD RedPower
2. ANABELA JUGOVIĆ, TKD club ORIENT
3. MAYA ŠLOSER, TKD Red Power
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO
Otroci (Ž) -36
B015
63
1
JENIFER STELZER (REDPOWE)
170
41
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
LEA BIRTIČ (PANTAR)
B017
170
24
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
1
LEA BIRTIČ (PANTAR)
Osvajači medalja
1. ASHLEY ROSE, TKD club ORIENT
2. LEA BIRTIČ, TKD PANTAR
3. JENIFER STELZER, TKD RedPower
3. ----
Otroci (Ž) +36
B016
64
0
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
61
0
SARA SLANA (RP TKD)
3
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
B018
64
24
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
3
14
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
Osvajači medalja
1. SUMEA CAJIC, TKD RedPower
2. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
A054
17
0
FILIP PETRIK (LECAF)
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
A055
53
0
NIKOLA ČORIĆ (RP TKD)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A056
65
0
LEON SEIDEL (REDPOWE)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
A057
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
43
0
TAI OMERHODŽIČ (ZAGORJE)
A058
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A059
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
A060
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
Osvajači medalja
1. FILIP BUČAR, Šmartno-Litija
2. MARK PANTAR, TKD PANTAR
3. NEJC MLAKAR, TKD Red Power
3. KENAN KARALIĆ, Šmartno-Litija