Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
DRAGON
SK TKD LACEK
SPARTA
Šmartno-Litija
TEMPO
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD Red Power
TKD RedPower
Zagorje-SLO
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Otroci (Ž) -24
Otroci (Ž) -36
Otroci (Ž) +36
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
Otroci (Ž) -24
B008
62
36
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
11
3
STELLA HERMANOVA (LECAF)
90
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B009
173
47
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
22
13
ELEN RAJCANOVA (LECAF)
154
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B010
62
29
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
90
7
MAYA ŠLOSER (RP TKD)
B011
173
68
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
154
16
ERNA BOTONJIČ (TEMPO)
B013
62
44
LEONIE SEIDEL (REDPOWE)
173
18
ANABELA JUGOVIĆ (ORIENT)
Medalists
1. LEONIE SEIDEL, TKD RedPower
2. ANABELA JUGOVIĆ, TKD club ORIENT
3. MAYA ŠLOSER, TKD Red Power
3. ERNA BOTONJIČ, TEMPO
Otroci (Ž) -36
B015
63
1
JENIFER STELZER (REDPOWE)
170
41
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
LEA BIRTIČ (PANTAR)
B017
170
24
ASHLEY ROSE (ORIENT)
153
1
LEA BIRTIČ (PANTAR)
Medalists
1. ASHLEY ROSE, TKD club ORIENT
2. LEA BIRTIČ, TKD PANTAR
3. JENIFER STELZER, TKD RedPower
3. ----
Otroci (Ž) +36
B016
64
0
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
61
0
SARA SLANA (RP TKD)
3
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
B018
64
24
SUMEA CAJIC (REDPOWE)
3
14
KRISTYNA SLAVIKOVA (LECAF)
Medalists
1. SUMEA CAJIC, TKD RedPower
2. KRISTYNA SLAVIKOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
A054
17
0
FILIP PETRIK (LECAF)
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
A055
53
0
NIKOLA ČORIĆ (RP TKD)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A056
65
0
LEON SEIDEL (REDPOWE)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
A057
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
43
0
TAI OMERHODŽIČ (ZAGORJE)
A058
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A059
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
A060
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
Medalists
1. FILIP BUČAR, Šmartno-Litija
2. MARK PANTAR, TKD PANTAR
3. NEJC MLAKAR, TKD Red Power
3. KENAN KARALIĆ, Šmartno-Litija