Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
SENJSKI VITEZOVI 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Mlađe kadetkinje -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Kadeti A -41
2018
150
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
143
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
2019
81
11
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
100
1
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
2031
150
21
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
5
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. NEVIO SVILIČIĆ, Karlovac
3. ANTE JURIŠIĆ, JURAJ DALMATINAC
Kadeti A -45
2020
101
4
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
156
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
2032
156
2
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. FILIP ŠUMERA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Kadetkinje A -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Osvajači medalja
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Kadetkinje A -41
2030
140
16
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
68
11
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PATRICIJA MARKESINA, Omega
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -44
2022
242
10
MAJA ANDREIS (IO)
64
8
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
6
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
2034
242
11
MAJA ANDREIS (IO)
6
9
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MAJA ANDREIS, ION
2. GEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Kadeti B -41
2023
146
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
106
16
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
2035
106
17
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
2. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Kadeti B -45
2024
87
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
180
8
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
2025
80
5
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
228
10
MAX ĐOKIĆ (IO)
2036
87
5
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
228
4
MAX ĐOKIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
2. MAX ĐOKIĆ, ION
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac