Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (male) -41
Cadets A (male) -53
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) +65
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) +59
Cadets A (male) -41
2018
150
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
143
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
2019
81
11
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
100
1
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
2031
150
21
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
5
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. NEVIO SVILIČIĆ, Karlovac
3. ANTE JURIŠIĆ, JURAJ DALMATINAC
Cadets A (male) -53
3021
75
10
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
155
11
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -41
2023
146
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
106
16
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
2035
106
17
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
2. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Cadets B (male) -45
2024
87
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
180
8
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
2025
80
5
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
228
10
MAX ĐOKIĆ (IO)
2036
87
5
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
228
4
MAX ĐOKIĆ (IO)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
2. MAX ĐOKIĆ, ION
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
Cadets B (male) +65
3011
186
5
NIK AUGUŠTIN (JITAE)
108
6
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
3032
108
12
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. NIK AUGUŠTIN, JITAE Maribor
3. ----
Cadets B (female) -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac
Cadets B (female) -51
3015
125
10
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
171
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
82
ELA ZNAOR (TKD KAR)
3035
125
4
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
82
12
ELA ZNAOR (TKD KAR)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ----
Cadets B (female) +59
3025
66
11
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
83
6
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LUCIJA SMAILA, SUŠAK
2. EMA LONČARIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----