Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti A -53
Kadetkinje A -59
Kadetkinje B -47
Mlađi kadeti -39
1010
195
0
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
213
12
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
175
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1025
213
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
1026
175
0
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
7
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1037
213
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
178
1
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
2. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. MARKO MEGLIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Kadeti A -53
3021
75
10
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
155
11
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
3009
102
4
SARA RAK (SIBENIK)
74
7
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
3030
74
8
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
17
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Kadetkinje B -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac