Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Kick (muški) -2 (07-08)
Kick (ženski) -2 (07-08)
Mlađi kadeti -24
1019
233
15
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
211
3
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
26
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1033
233
10
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
26
2
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. IVAN ZUBOVIĆ, Novalja
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
Mlađi kadeti -27
1020
43
13
KARLO USKOK (TK ZD)
20
1
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
54
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
1034
43
0
KARLO USKOK (TK ZD)
54
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO USKOK, TK Zadar
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. ----
Mlađi kadeti -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -33
1006
206
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
104
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
210
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1007
23
0
JURE ZENERAL (NOVALJA)
69
8
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
FILIP PODNAR (GACKA)
1021
206
6
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
210
5
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1022
69
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
2
FILIP PODNAR (GACKA)
1035
206
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
69
15
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. FILIP PODNAR, GACKA
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Kick (muški) -2 (07-08)
4014
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
223
0
GRGUR JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
4016
197
0
TOMISLAV NOVAK (PLAMEN)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4017
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
219
0
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
4018
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
120
0
LUKA KOROŠEC (NOVALJA)
4019
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
216
0
LEON GAKIĆ (ČIGRA)
4020
217
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4021
10
0
LEON LUNKO (MLADOST)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4022
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4023
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4024
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4025
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
0
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4026
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4027
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
4029
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. NIKOLA MATIĆ, Čigra
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
Kick (ženski) -2 (07-08)
4028
118
0
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
4030
202
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4031
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
132
0
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
194
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4032
117
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4033
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
131
0
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
188
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4034
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4035
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
194
0
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4036
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4037
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
188
0
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4038
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
4039
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
4041
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LANA ČUČEK, Čigra
3. KARLA JANČIĆ, Čigra