Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Kadeti A -45
Kadetkinje B -44
Kick (muški) -2 (07-08)
Kick (ženski) -1 (05-06)
Kick (ženski) -2 (07-08)
Mlađe kadetkinje -27
1011
113
0
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
160
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
61
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1012
60
8
LANA ROGAR (TIGAZ)
142
1
LORENA KISELA (OMEGA)
247
ANTONELA DEVČIĆ (BRINJ)
1027
160
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
61
3
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1028
60
13
LANA ROGAR (TIGAZ)
247
1
ANTONELA DEVČIĆ (BRINJ)
1038
160
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
60
4
LANA ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. ANTONELA DEVČIĆ, TKD BRINJE
3. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
Kadeti A -45
2020
101
4
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
156
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
2032
156
2
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. FILIP ŠUMERA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Kadetkinje B -44
3012
128
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
TAMARA LUBURIĆ (IO)
3033
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kick (muški) -2 (07-08)
4014
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
223
0
GRGUR JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
4016
197
0
TOMISLAV NOVAK (PLAMEN)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4017
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
219
0
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
4018
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
120
0
LUKA KOROŠEC (NOVALJA)
4019
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
216
0
LEON GAKIĆ (ČIGRA)
4020
217
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4021
10
0
LEON LUNKO (MLADOST)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4022
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4023
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4024
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4025
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
0
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4026
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4027
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
4029
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. NIKOLA MATIĆ, Čigra
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
Kick (ženski) -1 (05-06)
4005
181
0
NIKA MILOŠIĆ (PLAMEN)
162
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
93
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
189
LORENA ŽMEGAČ (PLAMEN)
224
LUCIJA ANIĆ (ČIGRA)
4007
185
0
PETRA MARŠANIĆ (PLAMEN)
92
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
222
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
105
LEA PACEK (GROBNIK)
9
KIM OSMEC PERUŠA (MLADOST)
4008
162
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
93
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
4009
189
0
LORENA ŽMEGAČ (PLAMEN)
224
0
LUCIJA ANIĆ (ČIGRA)
4010
92
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
222
0
EVA JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
4011
105
0
LEA PACEK (GROBNIK)
9
0
KIM OSMEC PERUŠA (MLADOST)
4012
162
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
224
0
LUCIJA ANIĆ (ČIGRA)
4013
92
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
105
0
LEA PACEK (GROBNIK)
4015
162
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
105
0
LEA PACEK (GROBNIK)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. LUCIJA ANIĆ, Čigra
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
Kick (ženski) -2 (07-08)
4028
118
0
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
4030
202
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4031
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
132
0
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
194
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4032
117
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4033
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
131
0
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
188
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4034
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4035
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
194
0
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4036
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4037
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
188
0
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4038
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
4039
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
4041
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LANA ČUČEK, Čigra
3. KARLA JANČIĆ, Čigra