Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
SENJSKI VITEZOVI 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -47
Kadetkinje A -41
Kadeti B -41
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B +65
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B +59
Mlađi kadeti -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -33
1006
206
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
104
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
210
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1007
23
0
JURE ZENERAL (NOVALJA)
69
8
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
FILIP PODNAR (GACKA)
1021
206
6
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
210
5
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1022
69
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
2
FILIP PODNAR (GACKA)
1035
206
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
69
15
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. FILIP PODNAR, GACKA
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -36
1008
42
4
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
59
5
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
MATEJ BEKIĆ (IO)
1009
205
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
152
8
GORAN LISICA (OGULIN)
71
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1023
59
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
1024
152
10
GORAN LISICA (OGULIN)
71
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1036
232
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
152
2
GORAN LISICA (OGULIN)
Osvajači medalja
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK
Mlađi kadeti -39
1010
195
0
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
213
12
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
175
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1025
213
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
85
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
1026
175
0
MARKO MEGLIĆ (PLTVICE)
178
7
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
1037
213
4
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
178
1
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
2. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
3. MARKO MEGLIĆ, Plitvice
Mlađi kadeti -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Osvajači medalja
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -27
1011
113
0
PATRICIA MAKAR (TKSUŠAK)
160
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
61
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1012
60
8
LANA ROGAR (TIGAZ)
142
1
LORENA KISELA (OMEGA)
247
ANTONELA DEVČIĆ (BRINJ)
1027
160
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
61
3
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1028
60
13
LANA ROGAR (TIGAZ)
247
1
ANTONELA DEVČIĆ (BRINJ)
1038
160
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
60
4
LANA ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. ANTONELA DEVČIĆ, TKD BRINJE
3. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Mlađe kadetkinje -47
3019
244
9
MARE BRAJEVIĆ (IO)
115
4
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARE BRAJEVIĆ, ION
2. SONJA SCROBOGNA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
2030
140
16
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
68
11
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PATRICIJA MARKESINA, Omega
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
2023
146
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
106
16
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
2035
106
17
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
2. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Kadeti B -53
3010
45
4
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
67
11
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
FILIP ANDREIS (IO)
3031
67
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
3
FILIP ANDREIS (IO)
Osvajači medalja
1. FILIP ANDREIS, ION
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. LEO SIKIRIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadeti B -57
3023
226
4
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
208
8
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
3011
186
5
NIK AUGUŠTIN (JITAE)
108
6
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
3032
108
12
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. NIK AUGUŠTIN, JITAE Maribor
3. ----
Kadetkinje B -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac
Kadetkinje B +59
3025
66
11
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
83
6
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA SMAILA, SUŠAK
2. EMA LONČARIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----