Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Cadets A (female) -51
Younger cadets (male) -33
1006
206
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
104
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
210
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1007
23
0
JURE ZENERAL (NOVALJA)
69
8
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
FILIP PODNAR (GACKA)
1021
206
6
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
210
5
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1022
69
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
2
FILIP PODNAR (GACKA)
1035
206
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
69
15
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. FILIP PODNAR, GACKA
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
Younger cadets (male) -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Younger cadets (male) -47
3004
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
163
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
166
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
3026
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
166
1
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
3. ----
Younger cadets (male) +51
3018
167
2
DINO TONKIVIĆ (GACKA)
165
5
FILIP BUKOVAC (GACKA)
Medalists
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. DINO TONKIVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Younger cadets (female) -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Cadets A (female) -51
3008
50
3
TONIA PERA (TK ZD)
41
11
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
3029
41
4
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
15
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
Medalists
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. TONIA PERA, TK Zadar
3. ----