Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
SENJSKI VITEZOVI 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Kadetkinje A -51
Mlađi kadeti -33
1006
206
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
104
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
210
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1007
23
0
JURE ZENERAL (NOVALJA)
69
8
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
FILIP PODNAR (GACKA)
1021
206
6
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
210
5
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
1022
69
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
169
2
FILIP PODNAR (GACKA)
1035
206
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
69
15
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
2. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. FILIP PODNAR, GACKA
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Osvajači medalja
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Mlađi kadeti -47
3004
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
163
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
166
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
3026
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
166
1
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
3. ----
Mlađi kadeti +51
3018
167
2
DINO TONKIVIĆ (GACKA)
165
5
FILIP BUKOVAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. DINO TONKIVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Kadetkinje A -51
3008
50
3
TONIA PERA (TK ZD)
41
11
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
3029
41
4
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
15
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. TONIA PERA, TK Zadar
3. ----