Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti A -37
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kick (muški) -1 (05-06)
Kick (muški) -2 (07-08)
Kick (muški) -3 (09-10)
Kick (ženski) -2 (07-08)
Kick (ženski) -3 (09-10)
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Mlađe kadetkinje -43
3007
158
6
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
47
1
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
3028
158
14
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
2
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadeti A -37
3020
44
0
VID PRPIĆ (SENJ)
161
0
RENE KALIMAN (GROBNIK)
Medalists
1. VID PRPIĆ, SENJ
2. RENE KALIMAN, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Medalists
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Kadetkinje A -44
2022
242
10
MAJA ANDREIS (IO)
64
8
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
6
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
2034
242
11
MAJA ANDREIS (IO)
6
9
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. MAJA ANDREIS, ION
2. GEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Kadetkinje A -47
3022
4
9
NINA MIHELAC (SENJ)
40
7
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. NINA MIHELAC, SENJ
2. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
3008
50
3
TONIA PERA (TK ZD)
41
11
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
3029
41
4
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
15
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
Medalists
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. TONIA PERA, TK Zadar
3. ----
Kick (muški) -1 (05-06)
4001
149
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
124
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
192
MARKO LEDINSKI (PLAMEN)
4002
187
0
FRAN LJUBIĆ (PLAMEN)
122
0
JURE BAČIĆ (SENJ)
123
MATEJ NEKIĆ (SENJ)
4003
149
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
192
0
MARKO LEDINSKI (PLAMEN)
4004
122
0
JURE BAČIĆ (SENJ)
123
0
MATEJ NEKIĆ (SENJ)
4006
149
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
122
0
JURE BAČIĆ (SENJ)
Medalists
1. JURE BAČIĆ, SENJ
2. CARLOS GRBA, Ogulin
3. MATEJ NEKIĆ, SENJ
3. MARKO LEDINSKI, Tkd Plamen
Kick (muški) -2 (07-08)
4014
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
223
0
GRGUR JAPUNDŽIĆ (ČIGRA)
4016
197
0
TOMISLAV NOVAK (PLAMEN)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4017
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
219
0
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
4018
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
120
0
LUKA KOROŠEC (NOVALJA)
4019
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
216
0
LEON GAKIĆ (ČIGRA)
4020
217
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4021
10
0
LEON LUNKO (MLADOST)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4022
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
126
0
JAKOV ŠOJAT (SENJ)
4023
16
0
PETAR HORVATIN (MLADOST)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4024
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
119
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
4025
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
218
0
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
4026
94
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
4027
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
127
0
MATIJA PODNAR (SENJ)
4029
207
0
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
91
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. NIKOLA MATIĆ, Čigra
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
Kick (muški) -3 (09-10)
4040
135
0
LUKA PRPIĆ (SENJ)
72
0
KARLO ŠIMUZNJAK (MLADOST)
8
FRAN PORODEC (MLADOST)
4042
72
0
KARLO ŠIMUZNJAK (MLADOST)
8
0
FRAN PORODEC (MLADOST)
Medalists
1. FRAN PORODEC, Mladost Luka
2. KARLO ŠIMUZNJAK, Mladost Luka
3. LUKA PRPIĆ, SENJ
3. ----
Kick (ženski) -2 (07-08)
4028
118
0
LARISA ZUBOVIĆ (NOVALJA)
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
4030
202
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4031
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
132
0
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
194
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4032
117
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4033
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
131
0
LUCIJA BIONDIĆ (SENJ)
188
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4034
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
14
0
RAFAELA TOKIĆ (MLADOST)
4035
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
194
0
STELLA PETROVIĆ (PLAMEN)
4036
89
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
4037
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
188
0
MEDEJA MOHORIČ (JITAE)
4038
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
LANA ČUČEK (ČIGRA)
4039
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
215
0
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
4041
18
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
176
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LANA ČUČEK, Čigra
3. KARLA JANČIĆ, Čigra
Kick (ženski) -3 (09-10)
4043
15
0
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
134
0
DORIS PAVELIĆ (SENJ)
133
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
4044
12
0
PATRICIJA VRHOVEC (MLADOST)
141
0
MARIJA BIONDIĆ (SENJ)
136
MARIJANA PRPIĆ (SENJ)
4045
15
0
GABRIJELA TOKIĆ (MLADOST)
133
0
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
4046
141
0
MARIJA BIONDIĆ (SENJ)
136
0
MARIJANA PRPIĆ (SENJ)
4047
133
0
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
141
0
MARIJA BIONDIĆ (SENJ)
Medalists
1. KLARA BIONDIĆ, SENJ
2. MARIJA BIONDIĆ, SENJ
3. GABRIJELA TOKIĆ, Mladost Luka
3. MARIJANA PRPIĆ, SENJ