Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
SENJSKI VITEZOVI 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
Plitvice
SENJ
SUŠAK
Tigar Zagreb
TK Zadar
TKD BRINJE
Tkd Plamen
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -47
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -44
Kadeti B -45
Kadeti B -53
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Mlađi kadeti -24
1019
233
15
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
211
3
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
26
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1033
233
10
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
26
2
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. IVAN ZUBOVIĆ, Novalja
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
Mlađi kadeti -30
1001
70
8
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
154
5
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1002
193
3
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
58
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1003
21
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
221
10
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1004
110
2
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
231
6
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1005
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
138
11
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
157
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1015
70
10
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
58
7
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
1016
221
12
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
99
2
MARKO LOKAS (SIBENIK)
1017
231
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
1018
191
9
IVAN POLJAK (PLTVICE)
157
2
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
1031
70
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
221
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
1032
172
6
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
191
12
IVAN POLJAK (PLTVICE)
1040
70
5
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
191
17
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Osvajači medalja
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
Mlađi kadeti -36
1008
42
4
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
59
5
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
MATEJ BEKIĆ (IO)
1009
205
4
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
152
8
GORAN LISICA (OGULIN)
71
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1023
59
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
232
3
MATEJ BEKIĆ (IO)
1024
152
10
GORAN LISICA (OGULIN)
71
9
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1036
232
10
MATEJ BEKIĆ (IO)
152
2
GORAN LISICA (OGULIN)
Osvajači medalja
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Mlađe kadetkinje -33
1013
51
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
PAULA DATKOVIĆ (NOVALJA)
198
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1014
200
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
237
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1029
51
20
ANDREA BARTULAC (GACKA)
198
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1030
237
5
NIKA BLAŽIČKO (IO)
170
2
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
1039
51
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
237
0
NIKA BLAŽIČKO (IO)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. ANTONELA ANTONIĆ, Plitvice
Mlađe kadetkinje -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Mlađe kadetkinje -47
3019
244
9
MARE BRAJEVIĆ (IO)
115
4
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARE BRAJEVIĆ, ION
2. SONJA SCROBOGNA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Osvajači medalja
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Kadetkinje A -44
2022
242
10
MAJA ANDREIS (IO)
64
8
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
6
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
2034
242
11
MAJA ANDREIS (IO)
6
9
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MAJA ANDREIS, ION
2. GEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Kadeti B -45
2024
87
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
180
8
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
2025
80
5
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
228
10
MAX ĐOKIĆ (IO)
2036
87
5
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
228
4
MAX ĐOKIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
2. MAX ĐOKIĆ, ION
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
Kadeti B -53
3010
45
4
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
67
11
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
FILIP ANDREIS (IO)
3031
67
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
3
FILIP ANDREIS (IO)
Osvajači medalja
1. FILIP ANDREIS, ION
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. LEO SIKIRIĆ, TK Zadar
3. ----
Kadetkinje B -41
3024
241
9
KATJA BARIĆ (IO)
39
5
ARIANA OREČ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ARIANA OREČ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
3012
128
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
TAMARA LUBURIĆ (IO)
3033
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----