Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -47
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -53
Cadets A (female) -47
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -59
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) +65
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -44
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) +59
Younger cadets (male) -43
3001
212
11
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
174
13
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
3002
112
4
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
164
3
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
3003
220
6
ROKO GRGAC (ČIGRA)
121
8
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
VID MOHORIČ (JITAE)
3016
174
11
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
112
5
LUCAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
3017
121
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
182
2
VID MOHORIČ (JITAE)
3036
174
2
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
182
10
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
2. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. LUCAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
Younger cadets (male) -47
3004
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
163
0
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
166
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
3026
177
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
166
1
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
3. ----
Younger cadets (male) +51
3018
167
2
DINO TONKIVIĆ (GACKA)
165
5
FILIP BUKOVAC (GACKA)
Medalists
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. DINO TONKIVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -39
3005
139
0
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
204
0
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
3006
96
3
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
203
4
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
3027
204
0
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
203
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
3. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
3. LANA MALOGORSKI, Omega
Younger cadets (female) -43
3007
158
6
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
47
1
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
3028
158
14
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
2
2
LAURA NEKIĆ (SENJ)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
3. ----
Younger cadets (female) -47
3019
244
9
MARE BRAJEVIĆ (IO)
115
4
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
Medalists
1. MARE BRAJEVIĆ, ION
2. SONJA SCROBOGNA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -37
3020
44
0
VID PRPIĆ (SENJ)
161
0
RENE KALIMAN (GROBNIK)
Medalists
1. VID PRPIĆ, SENJ
2. RENE KALIMAN, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -53
3021
75
10
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
155
11
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Medalists
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -47
3022
4
9
NINA MIHELAC (SENJ)
40
7
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. NINA MIHELAC, SENJ
2. BRUNA SLADOVIĆ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -51
3008
50
3
TONIA PERA (TK ZD)
41
11
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
3029
41
4
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
95
15
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
Medalists
1. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. TONIA PERA, TK Zadar
3. ----
Cadets A (female) -59
3009
102
4
SARA RAK (SIBENIK)
74
7
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
3030
74
8
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
148
17
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Cadets B (male) -53
3010
45
4
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
67
11
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
FILIP ANDREIS (IO)
3031
67
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
227
3
FILIP ANDREIS (IO)
Medalists
1. FILIP ANDREIS, ION
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. LEO SIKIRIĆ, TK Zadar
3. ----
Cadets B (male) -57
3023
226
4
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
208
8
LUKA ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, Čigra
2. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
Cadets B (male) +65
3011
186
5
NIK AUGUŠTIN (JITAE)
108
6
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
3032
108
12
NICHOLAS NOVAKOVIĆ (TKSUŠAK)
144
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. NIK AUGUŠTIN, JITAE Maribor
3. ----
Cadets B (female) -41
3024
241
9
KATJA BARIĆ (IO)
39
5
ARIANA OREČ (TK ZD)
Medalists
1. KATJA BARIĆ, ION
2. ARIANA OREČ, TK Zadar
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -44
3012
128
0
DORA MALNAR (GROBNIK)
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
TAMARA LUBURIĆ (IO)
3033
17
13
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
240
0
TAMARA LUBURIĆ (IO)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. TAMARA LUBURIĆ, ION
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Cadets B (female) -47
3013
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
147
3
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3014
49
4
TEUTA USKOK (TK ZD)
73
16
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
3034
107
7
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
73
19
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MARA MARŽIĆ, SUŠAK
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac
Cadets B (female) -51
3015
125
10
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
171
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
82
ELA ZNAOR (TKD KAR)
3035
125
4
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
82
12
ELA ZNAOR (TKD KAR)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ----
Cadets B (female) +59
3025
66
11
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
83
6
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LUCIJA SMAILA, SUŠAK
2. EMA LONČARIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----