Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Tigar Limach Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bistra
Cobra
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Pantera
SENJ
Škorpion
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Limači-24
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti -45
Kadetkinje -41
Limači-24
1001
120
0
LEON SENICIC (BIST)
96
0
RUD KRAJNIK (TIGAZ)
62
FILIP SELMAN (TIGAZ)
1002
107
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
75
0
LEON KAČAR (TIGAZ)
87
MATEJ SARIJA (TIGAZ)
1003
119
6
LEON KLANFAR (BIST)
102
0
TEO TOLIĆ (TIGAZ)
26
FILIP ERVAČINOVIĆ (TIGAZ)
1004
128
0
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
105
0
VITO GRILEC (TIGAZ)
109
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
1017
120
0
LEON SENICIC (BIST)
62
0
FILIP SELMAN (TIGAZ)
1018
107
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
87
0
MATEJ SARIJA (TIGAZ)
1019
119
16
LEON KLANFAR (BIST)
26
0
FILIP ERVAČINOVIĆ (TIGAZ)
1020
128
12
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
109
2
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
1035
120
31
LEON SENICIC (BIST)
107
2
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
1036
119
8
LEON KLANFAR (BIST)
128
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
1045
120
3
LEON SENICIC (BIST)
119
4
LEON KLANFAR (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. LEON SENICIC, Bistra
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
3. PETAR KOSTANJCAR, JAKOVLJE
Mlađi kadeti A -36
2001
129
4
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
28
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
2002
27
7
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
137
0
ANTONIJO ČALUŠIĆ (SKRPN)
2016
129
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
27
10
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. ANTONIJO ČALUŠIĆ, Škorpion
3. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadeti B -30
2012
127
8
STJEPAN KEREČENI (JASTREB)
116
4
TIN PALČIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. STJEPAN KEREČENI, Jastreb
2. TIN PALČIĆ, Cobra
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -39
2007
123
1
TIN HORVAT (JASTREB)
89
2
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
125
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
2020
89
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
125
2
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO SUBOTIČANEC, Jastreb
2. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. ----
Mlađe kadetkinje B +51
2010
57
0
EMA KLEPEC (TIGAZ)
132
0
ANA RENE COLAK (JASTREB)
135
NIKA GUNJAČA (JASTREB)
2023
57
0
EMA KLEPEC (TIGAZ)
135
0
NIKA GUNJAČA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMA KLEPEC, Tigar Zagreb
2. NIKA GUNJAČA, Jastreb
3. ANA RENE COLAK, Jastreb
3. ----
Kadeti -45
2011
46
9
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
122
7
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
134
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
2024
46
8
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
134
9
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FILIP GALIJANIĆ, Jastreb
2. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. ----
Kadetkinje -41
2015
130
0
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
42
0
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DONATA LEDNICKI, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----