Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Tigar Limach Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Cobra
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Pantera
SENJ
Škorpion
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači-24
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Kadeti -45
Limači-24
1001
120
0
LEON SENICIC (BIST)
96
0
RUD KRAJNIK (TIGAZ)
62
FILIP SELMAN (TIGAZ)
1002
107
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
75
0
LEON KAČAR (TIGAZ)
87
MATEJ SARIJA (TIGAZ)
1003
119
6
LEON KLANFAR (BIST)
102
0
TEO TOLIĆ (TIGAZ)
26
FILIP ERVAČINOVIĆ (TIGAZ)
1004
128
0
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
105
0
VITO GRILEC (TIGAZ)
109
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
1017
120
0
LEON SENICIC (BIST)
62
0
FILIP SELMAN (TIGAZ)
1018
107
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
87
0
MATEJ SARIJA (TIGAZ)
1019
119
16
LEON KLANFAR (BIST)
26
0
FILIP ERVAČINOVIĆ (TIGAZ)
1020
128
12
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
109
2
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
1035
120
31
LEON SENICIC (BIST)
107
2
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
1036
119
8
LEON KLANFAR (BIST)
128
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
1045
120
3
LEON SENICIC (BIST)
119
4
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. LEON SENICIC, Bistra
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
3. PETAR KOSTANJCAR, JAKOVLJE
Mlađi kadeti B -33
2005
52
0
ANTE KRIŠTO (TIGAZ)
121
22
MARKO DRLJO (BIST)
91
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
2018
121
24
MARKO DRLJO (BIST)
91
1
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
Medalists
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. GABRIJEL PISAČIĆ, VRBOVEC
3. ANTE KRIŠTO, Tigar Zagreb
3. ----
Mlađi kadeti B -36
2006
139
1
FILIP HODAK (SKRPN)
118
2
FILIP SPICEK (BIST)
140
PETAR HODAK (SKRPN)
2019
118
2
FILIP SPICEK (BIST)
140
8
PETAR HODAK (SKRPN)
Medalists
1. PETAR HODAK, Škorpion
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. FILIP HODAK, Škorpion
3. ----
Kadeti -45
2011
46
9
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
122
7
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
134
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
2024
46
8
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
134
9
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FILIP GALIJANIĆ, Jastreb
2. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
3. ----