Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pioniri 1 A
Pionirke 1 A
Pioniri 1 B
Pionirke 1 B
Pioniri 2 A
Pioniri 2 B
Pionirke 2 B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -41
3008
10
2
NOVAK MILAKOVIĆ (BEOGRAD)
22
26
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
2. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Kadeti A -45
3004
43
0
ĐORĐE MILIVOJEV (SRBIJA)
132
0
LAZAR NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
3005
48
0
MATEJA IVKOVIĆ (SRBIJA)
118
0
MIHAILO ŽIVKOVIĆ (FILIP)
3009
43
1
ĐORĐE MILIVOJEV (SRBIJA)
118
15
MIHAILO ŽIVKOVIĆ (FILIP)
Medalists
1. MIHAILO ŽIVKOVIĆ, Tekvondo klub "Filip-Niš"
2. ĐORĐE MILIVOJEV, Zrenjanin
3. MATEJA IVKOVIĆ, Zrenjanin
3. LAZAR NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
Kadeti A -49
2.028
36
9
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
148
12
NEMANJA DANIČIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. NEMANJA DANIČIĆ, Grmeč
2. BOJAN SREBRIĆ, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin