Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2
Area 2.
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -27
Pioniri 1 A -30
Pioniri 1 A -33
Pioniri 1 A -36
Pioniri 1 A -40
Pionirke 1 A -33
Pionirke 1 A -36
Pioniri 2 A -21
Pioniri 2 A -23
Pioniri 2 A -25
Pioniri 2 A -27
Pioniri 2 A -29
Pioniri 2 A -31
Pioniri 1 A -27
2001
152
0
MATIA STANKOVIC (LUKAGRM)
27
14
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
2017
27
24
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
151
2
DAVID ISAILOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DAVID ISAILOVIC, Grmeč
3. MATIA STANKOVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -30
2002
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
150
0
PETAR VRANESEVIC (LUKAGRM)
29
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
2018
23
0
STEFAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
29
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
2. STEFAN IVANOVIĆ, Šabac
3. PETAR VRANESEVIC, Grmeč
3. ----
Pioniri 1 A -33
2003
149
2
STRAHINJA POPOVIĆ (LUKAGRM)
25
19
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
2004
86
2
JOVAN UGLJEŠIĆ (TRZEMUN)
28
14
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
2019
25
6
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
28
2
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
3. STRAHINJA POPOVIĆ, Grmeč
3. JOVAN UGLJEŠIĆ, Taurunum
Pioniri 1 A -36
2010
62
2
MARKO ROŽA (FAVORIT)
81
19
VUKAŠIN KARAVIDIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. VUKAŠIN KARAVIDIĆ, Šabac
2. MARKO ROŽA, FAVORIT
3. ----
3. ----
Pioniri 1 A -40
2005
73
0
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
84
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
2020
84
4
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
19
13
MILAN KERKEZ (ŠA SRB)
Medalists
1. MILAN KERKEZ, Šabac
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. ----
Pionirke 1 A -33
2006
156
2
ANGELINA UROSEVIC (LUKAGRM)
82
6
MAJA ĐORĐEVIĆ (ELEMIR)
2007
155
0
DUNJA TISMA (LUKAGRM)
1
7
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
2021
82
0
MAJA ĐORĐEVIĆ (ELEMIR)
1
6
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. NAĐA STOJČEVIĆ, Beograd
2. MAJA ĐORĐEVIĆ, Elemir
3. DUNJA TISMA, Grmeč
3. ANGELINA UROSEVIC, Grmeč
Pionirke 1 A -36
2008
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
3
0
PETRA ĆIROVIĆ (BEOGRAD)
2009
87
0
ELA MARIĆ (TRZEMUN)
4
5
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
2022
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
4
0
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. IVA PETROVIC, Team NIŠ
3. ELA MARIĆ, Taurunum
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
Pioniri 2 A -21
2011
35
0
BOGDAN ZANIZDRA (SBVMAG1)
123
0
ANDREJA POPOVIC (SRB)
Medalists
1. BOGDAN ZANIZDRA, Klub borilačkih veština '' MAG ''
2. ----
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -23
2012
71
13
STEFAN STUPIC (LUKAGRM)
68
5
ANDRIJA CMILJANOVIC (LUKAGRM)
Medalists
1. STEFAN STUPIC, Grmeč
2. ANDRIJA CMILJANOVIC, Grmeč
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -25
2013
12
0
DUŠAN RADIŠA (BEOGRAD)
127
12
LUKA RANDJELOVIC (SRB)
Medalists
1. LUKA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
2. DUŠAN RADIŠA, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -27
2014
33
0
NIKOLA KLJAJIĆ (ŠA SRB)
168
0
DUSAN JOVIC (KWON2)
Medalists
1. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
2. NIKOLA KLJAJIĆ, Šabac
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -29
2015
166
0
VUK MANIC (TEAMNIŠ)
139
0
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
Medalists
1. VUK MANIC, Team NIŠ
2. LUKA DJORDJEVIC, Taurunum
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -31
2016
111
0
MATIJA TONCIC (TEAMNIŠ)
61
0
VUKAN STAVROV (BEOGRAD)
Medalists
1. MATIJA TONCIC, Team NIŠ
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----