Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Trofej Voždovca 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.
Borilište 2
Borilište 2.
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -52
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
Kadeti A -49
2.028
36
9
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
148
12
NEMANJA DANIČIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. NEMANJA DANIČIĆ, Grmeč
2. BOJAN SREBRIĆ, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
Kadetkinje A -44
2.029
72
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
59
0
JELENA FERENČIK (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. MILICA ŠAINOVIĆ, Grmeč
2. JELENA FERENČIK, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
2.030
51
0
UNA RODIĆ (SRBIJA)
55
0
JELENA OPRUC (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. UNA RODIĆ, Zrenjanin
2. JELENA OPRUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
2.025
159
0
NIKOLINA VUJIC (LUKAGRM)
20
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
2.033
20
2
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
Osvajači medalja
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. NIKOLINA VUJIC, Grmeč
3. ----
Kadetkinje A -59
2.031
154
0
ANDJELINA VOJINOVIC (LUKAGRM)
49
0
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. ANDJELINA VOJINOVIC, Grmeč
2. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----