Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2
Area 2.
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 A -52
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Medalists
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
Kadeti A -49
2.028
36
9
BOJAN SREBRIĆ (SBVMAG1)
148
12
NEMANJA DANIČIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. NEMANJA DANIČIĆ, Grmeč
2. BOJAN SREBRIĆ, Klub borilačkih veština '' MAG ''
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
2.023
46
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
44
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.026
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
109
0
JANKO ARANDJELOVIC (KOBRA01)
2.027
44
0
IGOR ČORBA (SRBIJA)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
2.034
53
0
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
158
0
SERGEJ DOVIJANIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. SERGEJ DOVIJANIĆ, Grmeč
3. JANKO ARANDJELOVIC, Kobra
3. IGOR ČORBA, Zrenjanin
Kadetkinje A -44
2.029
72
0
MILICA ŠAINOVIĆ (LUKAGRM)
59
0
JELENA FERENČIK (SRBIJA)
Medalists
1. MILICA ŠAINOVIĆ, Grmeč
2. JELENA FERENČIK, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
2.030
51
0
UNA RODIĆ (SRBIJA)
55
0
JELENA OPRUC (SRBIJA)
Medalists
1. UNA RODIĆ, Zrenjanin
2. JELENA OPRUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
2.025
159
0
NIKOLINA VUJIC (LUKAGRM)
20
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
2.033
20
2
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
Medalists
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. NIKOLINA VUJIC, Grmeč
3. ----
Kadetkinje A -59
2.031
154
0
ANDJELINA VOJINOVIC (LUKAGRM)
49
0
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Medalists
1. ANDJELINA VOJINOVIC, Grmeč
2. MILANA BELEUC, Zrenjanin
3. ----
3. ----