Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Trofej Voždovca 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 A -52
Pionirke 1 A -36
Pioniri 1 B -36
Pioniri 2 A -25
Pioniri 2 A -31
Pioniri 2 B -21
Pioniri 2 B -25
Pioniri 2 B -29
Pioniri 2 B -31
Pionirke 2 B -21
Pionirke 2 B -23
Pionirke 2 B -29
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Pioniri 1 A -52
2.024
157
0
NIKOLA LJUJIĆ (LUKAGRM)
76
0
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
2.024A
6
0
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (BEOGRAD)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
2.032
76
4
OGNJAN KUGLIĆ (SRBIJA)
162
0
LUKA BELKIC (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. OGNJAN KUGLIĆ, Zrenjanin
2. LUKA BELKIC, Grmeč
3. NIKOLA LJUJIĆ, Grmeč
3. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Banjica
Pionirke 1 A -36
2008
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
3
0
PETRA ĆIROVIĆ (BEOGRAD)
2009
87
0
ELA MARIĆ (TRZEMUN)
4
5
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
2022
112
0
IVA PETROVIC (TEAMNIŠ)
4
0
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. IVA PETROVIC, Team NIŠ
3. ELA MARIĆ, Taurunum
3. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
Pioniri 1 B -36
1002
11
8
VUK ŠOŠKIĆ (BEOGRAD)
57
6
SRĐAN PRODANOVIĆ (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. VUK ŠOŠKIĆ, Banjica
2. SRĐAN PRODANOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -25
2013
12
0
DUŠAN RADIŠA (BEOGRAD)
127
12
LUKA RANDJELOVIC (SRB)
Osvajači medalja
1. LUKA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
2. DUŠAN RADIŠA, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 A -31
2016
111
0
MATIJA TONCIC (TEAMNIŠ)
61
0
VUKAN STAVROV (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. MATIJA TONCIC, Team NIŠ
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -21
1019
41
20
NOVAK ŠOŠKIĆ (BEOGRAD)
103
12
NIKOLA MIRKOVIC (KBSBG)
Osvajači medalja
1. NOVAK ŠOŠKIĆ, Banjica
2. NIKOLA MIRKOVIC, KBSBeograd
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -25
1008
120
4
ARTUR HOVAKIMIAN (SRB)
142
10
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
1027
142
14
BOGDAN IVANOVIĆ (ŠA SRB)
116
0
JAKOV NIKOLIĆ (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. BOGDAN IVANOVIĆ, Šabac
2. JAKOV NIKOLIĆ, Banjica
3. ARTUR HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. ----
Pioniri 2 B -29
1010
56
0
LUKA SALMA (SRBIJA)
119
0
MARKO BULOVAN (SRB)
113
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
1029
119
2
MARKO BULOVAN (SRB)
113
9
VANJA MIRKOVIĆ (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. VANJA MIRKOVIĆ, Banjica
2. MARKO BULOVAN, KOLOSEUM
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -31
1011
117
0
SAVA MITROVIĆ (BEOGRAD)
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
1012
97
13
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
124
1
STEFAN STOJKOV (SRB)
1030
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
97
0
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
Osvajači medalja
1. VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ, Lola
2. STEFAN SPASOJEVIĆ, Lola
3. STEFAN STOJKOV, KOLOSEUM
3. ----
Pionirke 2 B -21
1013
173
3
TEODORA JOVIĆ (KWON2)
91
10
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
1014
114
3
EMILIJA VASILEV (BEOGRAD)
89
15
ANJA ZACERO (LOLA)
1031
91
18
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
89
6
ANJA ZACERO (LOLA)
Osvajači medalja
1. IVANA ŽIVANOVIĆ, Lola
2. ANJA ZACERO, Lola
3. TEODORA JOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. EMILIJA VASILEV, Banjica
Pionirke 2 B -23
1015
165
17
TIJANA RISOVIC (KWON2)
160
2
SARA CENKIĆ (LOLA)
78
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
1032
165
8
TIJANA RISOVIC (KWON2)
78
12
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. NIKA AVRAMOVSKA, Banjica
2. TIJANA RISOVIC, KWON BATAJNICA
3. SARA CENKIĆ, Lola
3. ----
Pionirke 2 B -29
1016
180
18
JOVANA JELENIĆ (KWON2)
39
14
DARIJA STANIŠIĆ (BEOGRAD)
1017
179
20
SANDRA DJURIĆ (KWON2)
7
18
KATARINA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
1019A
180
8
JOVANA JELENIĆ (KWON2)
179
12
SANDRA DJURIĆ (KWON2)
Osvajači medalja
1. SANDRA DJURIĆ, KWON BATAJNICA
2. JOVANA JELENIĆ, KWON BATAJNICA
3. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
3. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
Kadeti A -37
3001
69
1
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
144
6
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
3002
83
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
136
0
STEFAN ILIC (SRB)
3003
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
9
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BEOGRAD)
8
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3006
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
136
5
STEFAN ILIC (SRB)
3007
126
0
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
8
0
VANJA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
3010
144
10
STEFAN MISOJČIĆ (ŠA SRB)
126
3
ALEKSA RANDJELOVIC (SRB)
Osvajači medalja
1. STEFAN MISOJČIĆ, Šabac
2. ALEKSA RANDJELOVIC, KOLOSEUM
3. STEFAN ILIC, KOLOSEUM
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Kadeti A -41
3008
10
2
NOVAK MILAKOVIĆ (BEOGRAD)
22
26
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
2. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----