Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Trofej Voždovca 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 B -44
Pionirke 1 B -40
Pioniri 2 B -31
Pionirke 2 B -21
Pionirke 2 B -23
Pionirke 2 B -33
Kadetkinje A -51
Kadeti B -65
Pioniri 1 B -44
1005
100
0
PETAR STANKOVIĆ (KBSBG)
141
0
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1025
141
1
SERZ HOVAKIMIAN (SRB)
77
10
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
1025A
125
0
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
93
0
NIKOLA SPASOJEVIĆ (LOLA)
1033
77
2
VIKTOR BARTOK (SRBIJA)
125
1
ALEKSA DRAGOJEVIC (SRB)
Osvajači medalja
1. VIKTOR BARTOK, Zrenjanin
2. ALEKSA DRAGOJEVIC, KOLOSEUM
3. SERZ HOVAKIMIAN, KOLOSEUM
3. NIKOLA SPASOJEVIĆ, Lola
Pionirke 1 B -40
1007
176
11
ALEKSANDRA RAJCIC (PT)
146
9
ANDJELA VRBICA (LOLA)
140
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
1026
176
1
ALEKSANDRA RAJCIC (PT)
140
4
MAŠA NEŠKOVIĆ (TKDBGD)
Osvajači medalja
1. MAŠA NEŠKOVIĆ, Beograd
2. ALEKSANDRA RAJCIC, Kbv Petrovac
3. ANDJELA VRBICA, Lola
3. ----
Pioniri 2 B -31
1011
117
0
SAVA MITROVIĆ (BEOGRAD)
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
1012
97
13
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
124
1
STEFAN STOJKOV (SRB)
1030
95
0
STEFAN SPASOJEVIĆ (LOLA)
97
0
VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ (LOLA)
Osvajači medalja
1. VUKAŠIN ĐORĐEVIĆ, Lola
2. STEFAN SPASOJEVIĆ, Lola
3. STEFAN STOJKOV, KOLOSEUM
3. ----
Pionirke 2 B -21
1013
173
3
TEODORA JOVIĆ (KWON2)
91
10
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
1014
114
3
EMILIJA VASILEV (BEOGRAD)
89
15
ANJA ZACERO (LOLA)
1031
91
18
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
89
6
ANJA ZACERO (LOLA)
Osvajači medalja
1. IVANA ŽIVANOVIĆ, Lola
2. ANJA ZACERO, Lola
3. TEODORA JOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. EMILIJA VASILEV, Banjica
Pionirke 2 B -23
1015
165
17
TIJANA RISOVIC (KWON2)
160
2
SARA CENKIĆ (LOLA)
78
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
1032
165
8
TIJANA RISOVIC (KWON2)
78
12
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
Osvajači medalja
1. NIKA AVRAMOVSKA, Banjica
2. TIJANA RISOVIC, KWON BATAJNICA
3. SARA CENKIĆ, Lola
3. ----
Pionirke 2 B -33
1020
178
13
MILICA MIJATOVIĆ (KWON2)
90
1
IVA RAKIĆ (LOLA)
Osvajači medalja
1. MILICA MIJATOVIĆ, KWON BATAJNICA
2. IVA RAKIĆ, Lola
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
2.025
159
0
NIKOLINA VUJIC (LUKAGRM)
20
0
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
2.033
20
2
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
88
5
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
Osvajači medalja
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. NIKOLINA VUJIC, Grmeč
3. ----
Kadeti B -65
1.034
96
0
STOJAN KOSTIĆ (LOLA)
105
3
LAZAR DJORDJEVIC (KBSBG)
Osvajači medalja
1. LAZAR DJORDJEVIC, KBSBeograd
2. STOJAN KOSTIĆ, Lola
3. ----
3. ----