Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Voždovca 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Beograd
Broj 1
Dunav Borča Bg
Elemir
FAVORIT
Grmeč
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KOLOSEUM
KWON BATAJNICA
Lola
Šabac
Taurunum
Team NIŠ
Tekvondo klub "Filip-Niš"
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 2 A -27
Pionirke 2 B -21
Pionirke 2 B -23
Pionirke 2 B -29
Pionirke 2 B -33
Kadetkinje B -37
Pioniri 2 A -27
2014
33
0
NIKOLA KLJAJIĆ (ŠA SRB)
168
0
DUSAN JOVIC (KWON2)
Medalists
1. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
2. NIKOLA KLJAJIĆ, Šabac
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -21
1013
173
3
TEODORA JOVIĆ (KWON2)
91
10
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
1014
114
3
EMILIJA VASILEV (BEOGRAD)
89
15
ANJA ZACERO (LOLA)
1031
91
18
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
89
6
ANJA ZACERO (LOLA)
Medalists
1. IVANA ŽIVANOVIĆ, Lola
2. ANJA ZACERO, Lola
3. TEODORA JOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. EMILIJA VASILEV, Banjica
Pionirke 2 B -23
1015
165
17
TIJANA RISOVIC (KWON2)
160
2
SARA CENKIĆ (LOLA)
78
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
1032
165
8
TIJANA RISOVIC (KWON2)
78
12
NIKA AVRAMOVSKA (BEOGRAD)
Medalists
1. NIKA AVRAMOVSKA, Banjica
2. TIJANA RISOVIC, KWON BATAJNICA
3. SARA CENKIĆ, Lola
3. ----
Pionirke 2 B -29
1016
180
18
JOVANA JELENIĆ (KWON2)
39
14
DARIJA STANIŠIĆ (BEOGRAD)
1017
179
20
SANDRA DJURIĆ (KWON2)
7
18
KATARINA JAKŠIĆ (BEOGRAD)
1019A
180
8
JOVANA JELENIĆ (KWON2)
179
12
SANDRA DJURIĆ (KWON2)
Medalists
1. SANDRA DJURIĆ, KWON BATAJNICA
2. JOVANA JELENIĆ, KWON BATAJNICA
3. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
3. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
Pionirke 2 B -33
1020
178
13
MILICA MIJATOVIĆ (KWON2)
90
1
IVA RAKIĆ (LOLA)
Medalists
1. MILICA MIJATOVIĆ, KWON BATAJNICA
2. IVA RAKIĆ, Lola
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -37
1.035
135
0
VIOLETA NOVAKOVIĆ (DUNAV1)
177
0
ISIDORA GABOROV (KWON2)
Medalists
1. ISIDORA GABOROV, KWON BATAJNICA
2. VIOLETA NOVAKOVIĆ, Dunav Borča Bg
3. ----
3. ----