Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
VOGOŠĆA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -18
Mlađe kadetkinje -20
Mlađe kadetkinje -22
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje +47
Mlađe kadetkinje -18
A037
169
16
SARA DURAK (TIM BOS)
115
13
ESMA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
124
AMILA ĐIKOLI (TKDNGS)
A060
169
0
SARA DURAK (TIM BOS)
124
0
AMILA ĐIKOLI (TKDNGS)
Medalists
1. SARA DURAK, TIM BOSNA
2. AMILA ĐIKOLI, Novi Grad Sarajevo
3. ESMA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađe kadetkinje -20
A038
251
31
AJLA LEMES (TIM BOS)
43
23
ADNA BERBIĆ (TKD NUR)
252
AJLA CAMO (TIM BOS)
A061
251
9
AJLA LEMES (TIM BOS)
252
3
AJLA CAMO (TIM BOS)
Medalists
1. AJLA LEMES, TIM BOSNA
2. AJLA CAMO, TIM BOSNA
3. ADNA BERBIĆ, "NUR"
3. ----
Mlađe kadetkinje -22
A039
214
15
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
213
0
SELMA LEMES (TIM BOS)
A040
261
12
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
139
23
ASJA BULBULUSIC (TIM BOS)
A062
214
7
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
139
4
ASJA BULBULUSIC (TIM BOS)
Medalists
1. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. ASJA BULBULUSIC, TIM BOSNA
3. SELMA LEMES, TIM BOSNA
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
Mlađe kadetkinje -24
A019
227
13
MERJEM ČEMAN (TKDNGS)
170
4
SARA BULBULUSIC (TIM BOS)
81
MERJEM JUSUFBAŠIĆ (BUGOJNO)
269
ENA MARLOVIĆ (TKDNGS)
27
SENKA NUKIĆ (TKD.K.)
A049
227
0
MERJEM ČEMAN (TKDNGS)
81
0
MERJEM JUSUFBAŠIĆ (BUGOJNO)
A050
269
0
ENA MARLOVIĆ (TKDNGS)
27
0
SENKA NUKIĆ (TKD.K.)
A067
227
18
MERJEM ČEMAN (TKDNGS)
269
6
ENA MARLOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. MERJEM ČEMAN, Novi Grad Sarajevo
2. ENA MARLOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MERJEM JUSUFBAŠIĆ, BUGOJNO
3. SENKA NUKIĆ, ILIJAŠ
Mlađe kadetkinje -27
B001
105
1
ZARA RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
263
12
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
B002
221
0
MAUMERA GIBANICA (TKDNGS)
34
10
NEJRA ŠAĆIROVIĆ (TKDKWON)
B003
303
0
ASJA KRESEVLJAKOVIĆ (TKDNGS)
75
17
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
B004
284
12
AZRA KURIC (TKDNGS)
143
0
MERISA SMAILBEGOVIC (TIM BOS)
B028
263
13
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
34
0
NEJRA ŠAĆIROVIĆ (TKDKWON)
B029
75
15
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
284
2
AZRA KURIC (TKDNGS)
B054
263
10
HANA OMERBEGOVIĆ (TKDNGS)
75
14
ILHANA KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
Medalists
1. ILHANA KOVAČEVIĆ, "NUR"
2. HANA OMERBEGOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AZRA KURIC, Novi Grad Sarajevo
3. NEJRA ŠAĆIROVIĆ, KWON
Mlađe kadetkinje -30
B005
84
0
SARA PIDRO (BUGOJNO)
97
0
SARA POBRIĆ (TKDNGS)
B006
26
0
NEJLA NUKIĆ (TKD.K.)
147
0
AJLA NUMIC (TIM BOS)
B007
128
0
ILDERINA GAKOVIĆ (VOGOŠĆA)
111
17
SARA MARLOVIĆ (TKDNGS)
B008
25
8
NEDŽMA SLAČINOVIĆ (TKD.K.)
205
20
EMINA DZAFO (TIM BOS)
B030
84
15
SARA PIDRO (BUGOJNO)
147
3
AJLA NUMIC (TIM BOS)
B031
111
7
SARA MARLOVIĆ (TKDNGS)
205
19
EMINA DZAFO (TIM BOS)
B055
84
20
SARA PIDRO (BUGOJNO)
205
8
EMINA DZAFO (TIM BOS)
Medalists
1. SARA PIDRO, BUGOJNO
2. EMINA DZAFO, TIM BOSNA
3. AJLA NUMIC, TIM BOSNA
3. SARA MARLOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje -33
B009
209
0
SAMRA LEMES (TIM BOS)
123
4
IMAN NALIĆ (TKDNGS)
54
ZEJNEB ADEMI (TKD NUR)
68
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
238
ADINA HALILOVIC (TIM BOS)
B032
123
6
IMAN NALIĆ (TKDNGS)
54
15
ZEJNEB ADEMI (TKD NUR)
B033
68
0
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
238
0
ADINA HALILOVIC (TIM BOS)
B056
54
21
ZEJNEB ADEMI (TKD NUR)
238
18
ADINA HALILOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. ZEJNEB ADEMI, "NUR"
2. ADINA HALILOVIC, TIM BOSNA
3. IMAN NALIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
B022
208
0
SARA SULJIC (TIM BOS)
116
0
IRA GRGIĆ (TKDNGS)
268
EMA SRNA (TKDNGS)
B049
208
20
SARA SULJIC (TIM BOS)
268
12
EMA SRNA (TKDNGS)
Medalists
1. SARA SULJIC, TIM BOSNA
2. EMA SRNA, Novi Grad Sarajevo
3. IRA GRGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
B010
241
5
DALIJA OGRESEVIC (TIM BOS)
302
20
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
82
NAĐA PENJIĆ (TKD NUR)
137
HANA BULBULUSIC (TIM BOS)
285
DENIZ ESRA (START)
B034
302
15
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
82
13
NAĐA PENJIĆ (TKD NUR)
B035
137
10
HANA BULBULUSIC (TIM BOS)
285
22
DENIZ ESRA (START)
B057
302
9
ELINA DELIĆ (ZE TIM)
285
22
DENIZ ESRA (START)
Medalists
1. DENIZ ESRA, START
2. ELINA DELIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. HANA BULBULUSIC, TIM BOSNA
3. NAĐA PENJIĆ, "NUR"
Mlađe kadetkinje -47
B046
69
0
LAMIJA GANIĆ (TKD NUR)
257
0
AMINA HRVAT (TIM BOS)
Medalists
1. LAMIJA GANIĆ, "NUR"
2. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
B011
59
4
SUMEJA KEVILJ (TKD NUR)
298
0
SARA MUJIĆ (ZE TIM)
317
DZANA SERO (TIM BOS)
24
MERYEM ČOVIĆ (TKD.K.)
300
LEJLA JUSIĆ (ZE TIM)
B036
59
16
SUMEJA KEVILJ (TKD NUR)
317
17
DZANA SERO (TIM BOS)
B037
24
0
MERYEM ČOVIĆ (TKD.K.)
300
1
LEJLA JUSIĆ (ZE TIM)
B058
317
12
DZANA SERO (TIM BOS)
300
0
LEJLA JUSIĆ (ZE TIM)
Medalists
1. DZANA SERO, TIM BOSNA
2. LEJLA JUSIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. SUMEJA KEVILJ, "NUR"
3. MERYEM ČOVIĆ, ILIJAŠ
Mlađe kadetkinje +47
B046B
319
0
LAMIJA GANIĆ (TKD NUR)
320
0
AMINA HRVAT (TIM BOS)
Medalists
1. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
2. LAMIJA GANIĆ, "NUR"
3. ----
3. ----