Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
X. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadeti -33
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadetkinje -29
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje +59
Juniori -55
Juniori -73
Juniori -78
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -63
Juniorke -68
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (muški) -3 (2007)
Kick (muški) -4 (2008)
Kick (muški) -5 (2009)
Kick (ženski) -1 (2005)
Kick (ženski) -2 (2006)
Kick (ženski) -3 (2007)
Kick (ženski) -4 (2008)
Kick (ženski) -5 (2009)
Mlađe kadetkinje -33
2001
356
1
LAURA LUKIĆ (IM)
331
6
LANA LOKAS (SIBENIK)
213
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2002
370
0
ANA MATIJA KUZMAN (IM)
503
13
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
216
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2003
214
3
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
389
13
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
357
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
215
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
378
SARA RIBIČIĆ (IM)
2004
217
16
ENA KURTIĆ (MARJAN)
435
15
KARLA ROIĆ (MONTR)
360
EVA ZDILAR (IM)
2005
218
1
ANTONIJA DVORNIK (MARJAN)
387
11
DIJANA MRŠIĆ (IM)
502
IVA KAPULICA (TKDKBB)
2006
316
5
DORA LUČIĆ (MARJAN)
531
0
MAGDALENA ŠITUM (IM)
405
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
487
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
372
JELA MEDVIDOVIĆ (IM)
2022
331
4
LANA LOKAS (SIBENIK)
213
6
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2023
503
4
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
216
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2024
389
4
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
357
1
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
2025
215
4
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
378
0
SARA RIBIČIĆ (IM)
2026
217
9
ENA KURTIĆ (MARJAN)
360
14
EVA ZDILAR (IM)
2027
387
13
DIJANA MRŠIĆ (IM)
502
1
IVA KAPULICA (TKDKBB)
2028
316
0
DORA LUČIĆ (MARJAN)
405
6
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
2029
487
1
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
372
2
JELA MEDVIDOVIĆ (IM)
2049
213
6
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
216
4
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
2050
389
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
215
4
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
2051
360
7
EVA ZDILAR (IM)
387
5
DIJANA MRŠIĆ (IM)
2052
405
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
372
0
JELA MEDVIDOVIĆ (IM)
2069
213
15
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
389
11
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2070
360
1
EVA ZDILAR (IM)
405
4
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
2081
213
5
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
405
6
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, TK Zadar
2. MARIJETA KATUNARIĆ, Marjan
3. EVA ZDILAR, Imotski
3. ANI MATIJAŠEVIĆ, TK Zadar