Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
X. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
Cro Star - Mostar
DONAT
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -49
Kadetkinje -55
Kick (ženski) -4 (2008)
Mlađi kadeti -33
1008
345
6
PETAR KAVELJ (IM)
204
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
272
BRUNO MARIN (SOLARIS)
232
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
525
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1009
68
5
LUKA BOGOJE (FORTECA)
334
4
MARKO LOKAS (SIBENIK)
231
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
21
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
347
MARIJAN KARIN (IM)
1040
345
0
PETAR KAVELJ (IM)
272
7
BRUNO MARIN (SOLARIS)
1041
232
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
525
3
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1042
68
1
LUKA BOGOJE (FORTECA)
231
13
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
1043
21
9
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
347
4
MARIJAN KARIN (IM)
1066
272
2
BRUNO MARIN (SOLARIS)
525
6
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1067
231
3
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
21
6
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
1079
525
6
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
21
1
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MARIN SERŠIĆ, St-kwan
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. BRUNO MARIN, SOLARIS ŠIBENIK
3. MARIN ŠEGVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -39
1010
53
5
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
355
4
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
1011
488
6
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
241
3
BORNA BELIČKA (MARJAN)
1012
138
0
IVAN MATIĆ (KORYOTG)
524
12
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
152
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
1013
4
24
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
385
14
MARKO KUKAVICA (IM)
495
DUJE LEKO (TKDGUSA)
1014
492
2
PJERO PIROVIĆ (TKDGUSA)
242
8
FRAN POLITEO (MARJAN)
346
ANTE KAVELJ (IM)
1044
53
2
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
488
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
1045
524
4
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
152
0
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
1046
4
21
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
495
1
DUJE LEKO (TKDGUSA)
1047
242
8
FRAN POLITEO (MARJAN)
346
2
ANTE KAVELJ (IM)
1068
488
12
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
524
5
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1069
4
9
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
242
5
FRAN POLITEO (MARJAN)
1080
488
22
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
4
5
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. JOSIP FRANJICEVIC, TKD "ČAPLJINA"
3. DOMAGOJ VUKOVIĆ, St-kwan
3. FRAN POLITEO, Marjan
Mlađi kadeti -43
1015
159
3
EDI ĐEMAILJI (ZADAR)
244
4
IVAN LEMO (MARJAN)
1016
26
7
FRANO SILIĆ (FORTECA)
556
6
ROKO MIŠE (KOCUNAR)
1017
493
4
MARIN KRIŽANAC (TKDGUSA)
246
5
DUJE HAJDUK (MARJAN)
554
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
1018
158
6
FILIP KITIĆ (ZADAR)
245
0
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
1019
526
4
MAURO FRANIČEVIĆ (ST-KWAN)
321
8
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
1020
489
13
TAO ČEČUK (TKDGUSA)
344
1
MARKO GADŽO (IM)
243
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
1048
244
4
IVAN LEMO (MARJAN)
26
5
FRANO SILIĆ (FORTECA)
1049
246
1
DUJE HAJDUK (MARJAN)
554
7
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
1050
158
1
FILIP KITIĆ (ZADAR)
321
2
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
1051
489
9
TAO ČEČUK (TKDGUSA)
243
12
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
1070
26
11
FRANO SILIĆ (FORTECA)
554
8
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
1071
321
2
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
243
14
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
1081
26
4
FRANO SILIĆ (FORTECA)
243
10
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. JOZO PROJIĆ, Marjan
2. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. DORIAN JURIĆ, Lekenik
3. LUKA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
Mlađe kadetkinje -36
1021
221
0
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
482
0
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
555
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
219
REA KOZLICA (MARJAN)
141
RUŽICA KRIŽANAC (KORYOTG)
220
NIKA KOZLICA (MARJAN)
516
MIRELA MANDURIĆ (ČAPLJIN)
528
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
500
ZARA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
1052
482
7
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
555
1
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
1053
219
9
REA KOZLICA (MARJAN)
141
16
RUŽICA KRIŽANAC (KORYOTG)
1054
220
9
NIKA KOZLICA (MARJAN)
516
4
MIRELA MANDURIĆ (ČAPLJIN)
1055
528
8
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
500
3
ZARA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
1072
482
9
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
141
8
RUŽICA KRIŽANAC (KORYOTG)
1073
220
11
NIKA KOZLICA (MARJAN)
528
5
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1082
482
8
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
220
4
NIKA KOZLICA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. MERI BEOVIĆ, Gusar
2. NIKA KOZLICA, Marjan
3. RUŽICA KRIŽANAC, Koryo Tomislavgrad
3. ANA VUKOVIĆ, St-kwan
Kadeti -49
4001
486
5
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
273
2
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
361
MIJO ZDILAR (IM)
4002
427
7
LUKA ĐALO (MONTR)
270
6
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
523
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
4003
8
16
TOMISLAV TOŠIĆ (ČAPLJIN)
268
9
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
277
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
4004
343
1
LUKA BEKAVAC (IM)
39
4
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
339
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
4019
486
18
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
361
6
MIJO ZDILAR (IM)
4020
427
13
LUKA ĐALO (MONTR)
523
0
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
4021
8
9
TOMISLAV TOŠIĆ (ČAPLJIN)
277
5
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
4022
39
0
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
339
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
4041
486
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
427
7
LUKA ĐALO (MONTR)
4042
8
3
TOMISLAV TOŠIĆ (ČAPLJIN)
339
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
4053
427
1
LUKA ĐALO (MONTR)
339
8
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. IVAN ERCEGOVIĆ, Marjan
2. LUKA ĐALO, Monter
3. TOMISLAV TOŠIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
Kadetkinje -55
4011
319
7
LEA ŠIKIĆ (MARJAN)
522
3
ANICA BARUN (ST-KWAN)
4012
66
1
JANA ZUBONJA (ČAPLJIN)
402
3
MEGI LERGA (TK ZD)
4013
34
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
146
2
MATEA MATIĆ (KORYOTG)
285
LUCIJA GRBELJA (MARJAN)
4033
319
4
LEA ŠIKIĆ (MARJAN)
402
2
MEGI LERGA (TK ZD)
4034
34
8
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
285
0
LUCIJA GRBELJA (MARJAN)
4049
319
0
LEA ŠIKIĆ (MARJAN)
34
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. LEA ŠIKIĆ, Marjan
3. LUCIJA GRBELJA, Marjan
3. MEGI LERGA, TK Zadar
Kick (ženski) -4 (2008)
K024
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
91
0
SARA TOLIĆ (IM)
K025
116
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
181
0
LANA MIHALJ (POSKOK)
K026
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
58
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
K027
448
0
MIA KRALJEVIĆ (IM)
182
0
NIKA REZO (POSKOK)
K028
31
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
441
0
JELENA VILENICA (IM)
K029
461
0
NIKA PULJIZ (IM)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
K030
574
0
NINA RIBIČIĆ (IM)
521
0
MARIJA BAGO (POSKOK)
K031
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
579
0
ANA LAURA ADŽIJA (IM)
K032
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
116
0
PETRA JERKOVIĆ (IM)
K033
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
448
0
MIA KRALJEVIĆ (IM)
K034
441
0
JELENA VILENICA (IM)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
K035
574
0
NINA RIBIČIĆ (IM)
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
K036
527
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
K037
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
115
0
PETRA GUDELJ (IM)
K038
323
0
HANNAH RUNJAJIĆ (FORTECA)
166
0
ANAMARIA JUKIČ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. HANNAH RUNJAJIĆ, Forteca Korčula
2. ANAMARIA JUKIČ, POSKOK - POSUŠJE
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St-kwan
3. PETRA GUDELJ, Imotski