Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -27
A046
33
13
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
78
1
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LUKA KAZIJA, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
A029
135
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A030
55
10
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
66
2
LEON VUJIČIĆ (BIST)
34
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A038
94
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
4
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A039
55
3
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
34
4
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A048
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
34
1
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. NIKO LUČIĆ, MAKSIMIR
3. JAKOV BEZJAK, MASTER
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
Mlađi kadeti -33
B001
170
0
ANDRIJA RADAS (MAKSMR)
65
0
TIN SLOVENEC (BIST)
130
ANTONIO KALMAN (NA)
B002
39
4
IVAN MARJANOVIĆ (BORIK)
97
7
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
99
MARKO DRLJO (BIST)
B014
65
0
TIN SLOVENEC (BIST)
130
0
ANTONIO KALMAN (NA)
B015
97
0
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
99
0
MARKO DRLJO (BIST)
B035
65
0
TIN SLOVENEC (BIST)
99
0
MARKO DRLJO (BIST)
Osvajači medalja
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. TIN SLOVENEC, Bistra
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
Mlađi kadeti -39
B003
132
0
NIKO NOGIĆ (NA)
100
7
MAKS KOVAČIĆ (BIST)
47
FILIP SPICEK (BIST)
B025
100
0
MAKS KOVAČIĆ (BIST)
47
0
FILIP SPICEK (BIST)
Osvajači medalja
1. FILIP SPICEK, Bistra
2. MAKS KOVAČIĆ, Bistra
3. NIKO NOGIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađi kadeti -43
B004
193
1
ROKO GRGAC (ČIGRA)
12
18
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
11
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
B026
12
0
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
11
0
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. ROKO GRGAC, Čigra
3. ----