Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci A -20
Mali olimpijci A -22
Mali olimpijci A -24
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A +45
Mali olimpijci A -20
A.005
114
9
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
59
0
GABRIEL SLUKIĆ (MASTER)
98
JAN ORLOVIĆ (METALC)
A.021
114
7
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
98
1
JAN ORLOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PETAR KOSTANJCAR, JAKOVLJE
2. JAN ORLOVIĆ, METALAC
3. GABRIEL SLUKIĆ, MASTER
3. ----
Mali olimpijci A -22
A.001
63
10
LEO KOVAČEVIĆ (MASTER)
44
8
DINO VRBAN (BIST)
152
FILIP KIŠ (FENVUK)
137
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
43
LEON KLANFAR (BIST)
A.011
63
4
LEO KOVAČEVIĆ (MASTER)
152
8
FILIP KIŠ (FENVUK)
A.012
137
2
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
43
5
LEON KLANFAR (BIST)
A.026
152
2
FILIP KIŠ (FENVUK)
43
9
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. MARTIN COHA, JAKOVLJE
3. LEO KOVAČEVIĆ, MASTER
Mali olimpijci A -24
A.006
24
2
LUKA KRALJ (ZELINA)
42
7
LEON SENICIC (BIST)
A.007
64
2
MARIN PRLIĆ (MASTER)
79
12
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
A.022
42
7
LEON SENICIC (BIST)
79
2
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MARKO KAZIJA, MAKSIMIR
3. LUKA KRALJ, ZELINGRAD
3. MARIN PRLIĆ, MASTER
Mali olimpijci A -27
A.002
172
15
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
161
2
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
154
BORNA BLAŽEVIĆ (FENVUK)
112
LUKA HREN (JAKOVLJ)
96
KARLO KRMPOTIĆ (MAKSMR)
A.013
172
5
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
154
2
BORNA BLAŽEVIĆ (FENVUK)
A.014
112
0
LUKA HREN (JAKOVLJ)
96
1
KARLO KRMPOTIĆ (MAKSMR)
A.027
172
5
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
96
1
KARLO KRMPOTIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. ALEN IMŠIROVIĆ, Čigra
2. KARLO KRMPOTIĆ, MAKSIMIR
3. BORNA BLAŽEVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUKA HREN, JAKOVLJE
Mali olimpijci A -30
A.003
45
2
PETAR JELAVIĆ (BIST)
67
16
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
23
ROKO ŠAGUD (ZELINA)
A.004
68
3
PAVLE STURZ (METALC)
173
7
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
157
MARKO RUPČIĆ (MAKSMR)
A.015
67
11
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
23
1
ROKO ŠAGUD (ZELINA)
A.016
173
14
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
157
1
MARKO RUPČIĆ (MAKSMR)
A.028
67
5
GABRIJEL ZAGAJŠAK (METALC)
173
14
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. GABRIJEL ZAGAJŠAK, METALAC
3. MARKO RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. ROKO ŠAGUD, ZELINGRAD
Mali olimpijci A +45
A.017
25
0
PETAR LEON VUKOVIĆ (ZELINA)
159
1
KRISTIJAN SVAGUŠA (MAKSMR)
Medalists
1. KRISTIJAN SVAGUŠA, MAKSIMIR
2. PETAR LEON VUKOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----