Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište A.
Borilište B
Borilište C
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadeti -27
A046
33
13
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
78
1
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LUKA KAZIJA, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
A029
135
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A030
55
10
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
66
2
LEON VUJIČIĆ (BIST)
34
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A038
94
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
4
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A039
55
3
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
34
4
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A048
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
34
1
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. NIKO LUČIĆ, MAKSIMIR
3. JAKOV BEZJAK, MASTER
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
Mlađi kadetkinje -27
A031
56
13
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
143
7
FRANA BRTAN (FENVUK)
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
A032
90
12
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
16
0
NIKA KRALJIĆ (MAKSMR)
106
KALA MIDŽOR (PANTERA)
A040
56
13
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
7
3
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
A041
90
1
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
106
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
A049
56
2
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
90
5
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -33
A033
92
0
PAULA FILA (ORKAAS)
144
2
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
138
PAULA ŠIMIĆ (NA)
192
MARTA HORVAT (ČIGRA)
148
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
A042
144
0
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
138
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
A043
192
2
MARTA HORVAT (ČIGRA)
148
3
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
A050
144
6
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
148
5
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
2. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARTA HORVAT, Čigra
Mlađi kadetkinje -36
A034
58
3
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
37
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
178
NEVENA STOJIĆ (ČIGRA)
A035
72
12
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
153
0
DORA KERCEL (FENVUK)
164
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
A044
58
13
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
178
0
NEVENA STOJIĆ (ČIGRA)
A045
72
2
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
164
1
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
A051
58
4
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
72
3
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
Osvajači medalja
1. MIA JURIŠIĆ, MASTER
2. STELLA SUBOTIĆ, MASTER
3. NEVENA STOJIĆ, Čigra
3. LARA UTROBIČIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -39
A036
70
13
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
134
1
GABRIJELA MATOVINOVIĆ (NA)
A037
91
14
PETRA GEČEK (ORKAAS)
175
1
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
A047
70
0
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
91
2
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. MAGDALENA PONGRAC, METALAC
3. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. GABRIJELA MATOVINOVIĆ, Taekwondo klub Našice