Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Zelingrad Kup - 10 god. osnutka
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area A.
Area B
Area C
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadeti -27
A046
33
13
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
78
1
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
Medalists
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LUKA KAZIJA, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
A029
135
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A030
55
10
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
66
2
LEON VUJIČIĆ (BIST)
34
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A038
94
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
54
4
JAKOV BEZJAK (MASTER)
A039
55
3
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
34
4
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
A048
94
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
34
1
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. NIKO LUČIĆ, MAKSIMIR
3. JAKOV BEZJAK, MASTER
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
Mlađi kadetkinje -27
A031
56
13
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
143
7
FRANA BRTAN (FENVUK)
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
A032
90
12
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
16
0
NIKA KRALJIĆ (MAKSMR)
106
KALA MIDŽOR (PANTERA)
A040
56
13
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
7
3
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
A041
90
1
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
106
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
A049
56
2
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
90
5
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -33
A033
92
0
PAULA FILA (ORKAAS)
144
2
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
138
PAULA ŠIMIĆ (NA)
192
MARTA HORVAT (ČIGRA)
148
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
A042
144
0
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
138
0
PAULA ŠIMIĆ (NA)
A043
192
2
MARTA HORVAT (ČIGRA)
148
3
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
A050
144
6
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
148
5
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
Medalists
1. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
2. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
3. PAULA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. MARTA HORVAT, Čigra
Mlađi kadetkinje -36
A034
58
3
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
37
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
178
NEVENA STOJIĆ (ČIGRA)
A035
72
12
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
153
0
DORA KERCEL (FENVUK)
164
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
A044
58
13
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
178
0
NEVENA STOJIĆ (ČIGRA)
A045
72
2
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
164
1
LARA UTROBIČIĆ (MAKSMR)
A051
58
4
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
72
3
STELLA SUBOTIĆ (MASTER)
Medalists
1. MIA JURIŠIĆ, MASTER
2. STELLA SUBOTIĆ, MASTER
3. NEVENA STOJIĆ, Čigra
3. LARA UTROBIČIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -39
A036
70
13
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
134
1
GABRIJELA MATOVINOVIĆ (NA)
A037
91
14
PETRA GEČEK (ORKAAS)
175
1
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
A047
70
0
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
91
2
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Medalists
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. MAGDALENA PONGRAC, METALAC
3. KARLA JANČIĆ, Čigra
3. GABRIJELA MATOVINOVIĆ, Taekwondo klub Našice