Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Sv. Nikola 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje -44
Mlađi kadeti -39
A020
136
12
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
44
3
VIKTOR VUČKOVIĆ (BAN-PAN)
A021
161
0
JOSIP KRPAN (LOV)
15
8
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
A037
136
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
15
2
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. VIKTOR VUČKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. JOSIP KRPAN, LOVINAC
Mlađe kadetkinje -33
A007
197
0
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
212
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
A008
179
2
DORA JAZVIĆ (RUG)
168
6
DINA SELAK (SENJ)
A009
8
13
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
166
1
NIKOLINA MATAIĆ (LOV)
A010
35
12
MARTA HORVAT (ČIGRA)
190
9
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
A029
212
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
168
1
DINA SELAK (SENJ)
A030
8
15
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
35
3
MARTA HORVAT (ČIGRA)
A042
212
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
8
4
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. DINA SELAK, SENJ
Mlađe kadetkinje -39
B005
191
1
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
147
15
KARLA LONČAR (GACKA)
160
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
B031
147
6
KARLA LONČAR (GACKA)
160
5
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MATEA CRNKOVIĆ, LOVINAC
3. DARIA HRIBERŠEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadetkinje -44
B001
239
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
233
6
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
80
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
235
AURORA ŠORE (LOV)
26
LARA MARAS (SUTLA )
B018
239
4
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
80
2
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B019
235
2
AURORA ŠORE (LOV)
26
11
LARA MARAS (SUTLA )
B040
239
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
26
2
LARA MARAS (SUTLA )
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. AURORA ŠORE, LOVINAC
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac