Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. Sv. Nikola 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje -44
Mlađi kadeti -39
A020
136
12
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
44
3
VIKTOR VUČKOVIĆ (BAN-PAN)
A021
161
0
JOSIP KRPAN (LOV)
15
8
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
A037
136
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
15
2
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
3. VIKTOR VUČKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. JOSIP KRPAN, LOVINAC
Mlađe kadetkinje -33
A007
197
0
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
212
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
A008
179
2
DORA JAZVIĆ (RUG)
168
6
DINA SELAK (SENJ)
A009
8
13
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
166
1
NIKOLINA MATAIĆ (LOV)
A010
35
12
MARTA HORVAT (ČIGRA)
190
9
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
A029
212
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
168
1
DINA SELAK (SENJ)
A030
8
15
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
35
3
MARTA HORVAT (ČIGRA)
A042
212
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
8
4
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. DINA SELAK, SENJ
Mlađe kadetkinje -39
B005
191
1
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
147
15
KARLA LONČAR (GACKA)
160
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
B031
147
6
KARLA LONČAR (GACKA)
160
5
MATEA CRNKOVIĆ (LOV)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MATEA CRNKOVIĆ, LOVINAC
3. DARIA HRIBERŠEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadetkinje -44
B001
239
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
233
6
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
80
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
235
AURORA ŠORE (LOV)
26
LARA MARAS (SUTLA )
B018
239
4
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
80
2
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B019
235
2
AURORA ŠORE (LOV)
26
11
LARA MARAS (SUTLA )
B040
239
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
26
2
LARA MARAS (SUTLA )
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. AURORA ŠORE, LOVINAC
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac