Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
2004
185
4
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
232
6
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
2005
237
1
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
251
14
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
2026
232
8
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
251
1
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
Medalists
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
3. SAMUEL JURKIĆ, Casper
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -33
2006
148
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
86
8
DAVOR MLINAC (OMEGA)
2007
176
1
LOVRO NOVOSEL (FENVUK)
140
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2027
86
12
DAVOR MLINAC (OMEGA)
140
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVOR MLINAC, Omega
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti -36
2008
198
11
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
125
1
MARKO KLJAJIĆ (OMEGA)
2009
104
3
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
126
7
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
2028
198
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
126
9
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Medalists
1. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKA PROTULIPAC, Activ
3. MARKO KLJAJIĆ, Omega
Mlađi kadeti -39
2001
147
5
MAURO MARTINAC (JASTREB)
132
8
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
ANTONIO KALMAN (NA)
2002
81
1
LUKA PAVLIĆ (NA)
107
5
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2018
132
9
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
0
ANTONIO KALMAN (NA)
2019
107
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2034
132
11
MARTIN MATAK (OMEGA)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
Medalists
1. MARTIN MATAK, Omega
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -43
2003
106
1
VITO IVŠIĆ (ACTIV)
203
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
155
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
186
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
261
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
2020
203
3
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
155
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
2021
186
2
LUKAS LAZIĆ (ACTIV)
261
14
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
2035
203
11
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
261
7
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. LUKAS LAZIĆ, Activ
Mlađi kadeti -47
2022
103
6
LUKA MATUNCI (ACTIV)
196
1
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
Medalists
1. LUKA MATUNCI, Activ
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -51
2023
124
4
ADRIAN KOVAČIĆ (OMEGA)
76
1
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
Medalists
1. ADRIAN KOVAČIĆ, Omega
2. VITO BRESTOVEC, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
2010
159
7
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
83
1
NOA KOLJĐERAJ (NA)
51
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
2029
159
9
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
51
1
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. NOA KOLJĐERAJ, Taekwondo klub Našice
3. ----