Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -30
2011
267
3
TARA TUČEK (ACTIV)
88
6
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2030
88
11
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. TARA TUČEK, Activ
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2012
90
0
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
262
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
2013
89
8
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
181
4
ANA REZAR (CASPER)
2031
90
2
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
89
14
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. ANA REZAR, Casper
3. NIKA LAZIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -39
2014
151
4
MARIS METER (JASTREB)
102
1
LANA HUMIĆ (ACTIV)
2015
57
2
LAURA HORVATIN (ZELINA)
233
14
NELA LASAN (MAKSMR)
2032
151
9
MARIS METER (JASTREB)
233
2
NELA LASAN (MAKSMR)
Medalists
1. MARIS METER, Jastreb
2. NELA LASAN, MAKSIMIR
3. LANA HUMIĆ, Activ
3. LAURA HORVATIN, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Mlađe kadetkinje -47
2025
91
9
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
48
3
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. KAROLINA KIŠ, Omega
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----