Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5 SOKOL OPEN
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
Azija
Beli Andjeli
BLACK BELT
Delini - Iilinden
DERVENTA
Dragon
Elit
Imperium
JOPA
Karlovac
KrKORYO
Letnjikovac
Lola
MEDVODE
Novi Grad Sarajevo
omegabg
Petrovec
SOKOL
Šabac
Škorpion
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
Vidikovac
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri B -40
Pioniri B +40
Pionirke B +40
Kadeti A -49
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Juniori -68
Pioniri B -40
B001
269
14
FILIP HORVAT (SKRPN)
231
2
RELJA MALIĆ (SOKOL)
307
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B002
465
7
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
28
5
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
329
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B003
164
5
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
228
4
OGNJEN RADOVANOVIC (SOKOL)
14
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
357
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B015
269
6
FILIP HORVAT (SKRPN)
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B016
465
1
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
329
3
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B017
164
2
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
14
7
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
B018
357
4
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
8
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B052
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
329
0
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B053
14
1
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
264
5
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B085
307
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
264
4
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. ALEKSANDAR ZARIĆ, MEDVODE
2. LUKA MITROVIĆ, Šabac
3. MILAN KOVAČEVIĆ, SOKOL
3. MARKO ĐEKIĆ, DERVENTA
Pioniri B +40
B004
455
6
MARKO PETROVIC (KOZARA)
435
9
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
MILOS VASILJEVIC (LET)
B005
165
6
BELMIN TUKIĆ (DRGNBIH)
427
8
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B006
308
7
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
525
5
DRAGAN ERAK (SOKOL)
234
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B007
91
0
JURAJ KORETIĆ (SKRPN)
538
0
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
LUKA BILIC (SOKOL)
B019
435
2
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
6
MILOS VASILJEVIC (LET)
B020
427
1
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
8
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B021
308
5
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
234
0
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B022
538
6
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
3
LUKA BILIC (SOKOL)
B054
405
1
MILOS VASILJEVIC (LET)
21
4
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B055
308
0
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
538
3
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
B086
21
7
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
538
1
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
Medalists
1. DARKO KARANOVIĆ, DERVENTA
2. SAŠA PERKIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. MILOS VASILJEVIC, Letnjikovac
3. NIKOLA ZARIĆ, MEDVODE
Pionirke B +40
A011
15
0
MILENA TEPIĆ (DERVENT)
195
1
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
96
ANA LEKO (SKRPN)
294
IVANA PAJIC (SOKOL)
A012
337
13
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
284
1
NIKOLINA MAKSIMOVIC (SOKOL)
235
MARTA STANIC (SOKOL)
309
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
SANJA PERLIC (SOKOL)
A042
195
0
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
9
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
A043
96
1
ANA LEKO (SKRPN)
294
3
IVANA PAJIC (SOKOL)
A044
337
4
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
235
1
MARTA STANIC (SOKOL)
A045
309
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
3
SANJA PERLIC (SOKOL)
A078
180
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
294
4
IVANA PAJIC (SOKOL)
A079
337
1
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
309
2
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
A098
180
4
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
309
1
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
Medalists
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Dragon
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, MEDVODE
3. IVANA PAJIC, SOKOL
3. RUZICA STEVANOVIC, WOLF
Kadeti A -49
C001
365
7
STEVAN MILOVANOVIĆ (ŠA SRB)
301
4
RADE MARKOVIC (SOKOL)
402
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
370
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
322
LUKA LEKO (SKRPN)
122
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
377
DARKO GAJIC (SOKOL)
278
LUKA JOVANOVIĆ (LOLA)
387
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C015
365
0
STEVAN MILOVANOVIĆ (ŠA SRB)
402
15
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
C016
370
9
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
322
8
LUKA LEKO (SKRPN)
C017
122
12
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
377
5
DARKO GAJIC (SOKOL)
C018
278
0
LUKA JOVANOVIĆ (LOLA)
387
12
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C042
402
4
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
370
9
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
C043
122
4
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
387
2
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C059
370
8
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
122
4
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
Medalists
1. EMIR GORALIJA, "NUR"
2. FILIP HRELJAC, Imperium
3. STRAHINJA STEPANOVIC, Letnjikovac
3. MILAN STEVANOVIĆ, SOKOL
Kadetkinje A -41
C021
523
15
ANJA SIMIĆ (ELIT)
356
0
MUBINA MRKONJIĆ (TKD NUR)
C022
442
7
JELENA BREZIČANIN (AZIJA)
65
10
VIKTORIJA BESEDNIK (SKRPN)
C048
523
4
ANJA SIMIĆ (ELIT)
65
3
VIKTORIJA BESEDNIK (SKRPN)
Medalists
1. ANJA SIMIĆ, Elit
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Škorpion
3. MUBINA MRKONJIĆ, "NUR"
3. JELENA BREZIČANIN, Azija
Kadetkinje A -44
C012
198
0
MARINA MALINOVIC (SOKOL)
408
15
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
461
MAJA TOSKOVIC (KRKORYO)
C013
270
0
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
529
12
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
314
TEODORA OSTOJIC (SOKOL)
C038
408
7
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
461
0
MAJA TOSKOVIC (KRKORYO)
C039
529
12
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
314
0
TEODORA OSTOJIC (SOKOL)
C057
408
0
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
529
0
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
Medalists
1. ALEKSANDRA PERISIC, Azija
2. MARTINA SANDELIĆ, Škorpion
3. TEODORA OSTOJIC, SOKOL
3. MAJA TOSKOVIC, KrKORYO
Juniori -68
D014
160
6
MATE MIŠIĆ (SKRPN)
10
7
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
D015
321
0
ERMIN PALAVRIĆ (BLACK B)
418
12
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
D036
10
3
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
418
10
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
Medalists
1. ZARKO DESPOTOVIC, SOKOL
2. KRISTIJAN KUKIĆ, DERVENTA
3. ERMIN PALAVRIĆ, BLACK BELT
3. MATE MIŠIĆ, Škorpion