Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5 SOKOL OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
Azija
Beli Andjeli
BLACK BELT
Delini - Iilinden
DERVENTA
Dragon
Elit
Imperium
JOPA
Karlovac
KrKORYO
Letnjikovac
Lola
MEDVODE
Novi Grad Sarajevo
omegabg
Petrovec
SOKOL
Šabac
Škorpion
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
Vidikovac
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri B -40
Pioniri B +40
Pionirke B +40
Kadeti A -49
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Juniori -68
Pioniri B -40
B001
269
14
FILIP HORVAT (SKRPN)
231
2
RELJA MALIĆ (SOKOL)
307
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B002
465
7
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
28
5
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
329
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B003
164
5
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
228
4
OGNJEN RADOVANOVIC (SOKOL)
14
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
357
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B015
269
6
FILIP HORVAT (SKRPN)
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B016
465
1
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
329
3
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B017
164
2
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
14
7
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
B018
357
4
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
8
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B052
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
329
0
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B053
14
1
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
264
5
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B085
307
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
264
4
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR ZARIĆ, MEDVODE
2. LUKA MITROVIĆ, Šabac
3. MILAN KOVAČEVIĆ, SOKOL
3. MARKO ĐEKIĆ, DERVENTA
Pioniri B +40
B004
455
6
MARKO PETROVIC (KOZARA)
435
9
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
MILOS VASILJEVIC (LET)
B005
165
6
BELMIN TUKIĆ (DRGNBIH)
427
8
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B006
308
7
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
525
5
DRAGAN ERAK (SOKOL)
234
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B007
91
0
JURAJ KORETIĆ (SKRPN)
538
0
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
LUKA BILIC (SOKOL)
B019
435
2
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
6
MILOS VASILJEVIC (LET)
B020
427
1
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
8
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B021
308
5
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
234
0
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B022
538
6
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
3
LUKA BILIC (SOKOL)
B054
405
1
MILOS VASILJEVIC (LET)
21
4
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B055
308
0
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
538
3
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
B086
21
7
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
538
1
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
Osvajači medalja
1. DARKO KARANOVIĆ, DERVENTA
2. SAŠA PERKIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. MILOS VASILJEVIC, Letnjikovac
3. NIKOLA ZARIĆ, MEDVODE
Pionirke B +40
A011
15
0
MILENA TEPIĆ (DERVENT)
195
1
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
96
ANA LEKO (SKRPN)
294
IVANA PAJIC (SOKOL)
A012
337
13
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
284
1
NIKOLINA MAKSIMOVIC (SOKOL)
235
MARTA STANIC (SOKOL)
309
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
SANJA PERLIC (SOKOL)
A042
195
0
MILICA MITROVIC (SOKOL)
180
9
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
A043
96
1
ANA LEKO (SKRPN)
294
3
IVANA PAJIC (SOKOL)
A044
337
4
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
235
1
MARTA STANIC (SOKOL)
A045
309
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
295
3
SANJA PERLIC (SOKOL)
A078
180
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
294
4
IVANA PAJIC (SOKOL)
A079
337
1
RUZICA STEVANOVIC (WOLF)
309
2
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
A098
180
4
NADINA MEHMEDOVIĆ (DRGNBIH)
309
1
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (MEDODE)
Osvajači medalja
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Dragon
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, MEDVODE
3. IVANA PAJIC, SOKOL
3. RUZICA STEVANOVIC, WOLF
Kadeti A -49
C001
365
7
STEVAN MILOVANOVIĆ (ŠA SRB)
301
4
RADE MARKOVIC (SOKOL)
402
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
370
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
322
LUKA LEKO (SKRPN)
122
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
377
DARKO GAJIC (SOKOL)
278
LUKA JOVANOVIĆ (LOLA)
387
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C015
365
0
STEVAN MILOVANOVIĆ (ŠA SRB)
402
15
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
C016
370
9
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
322
8
LUKA LEKO (SKRPN)
C017
122
12
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
377
5
DARKO GAJIC (SOKOL)
C018
278
0
LUKA JOVANOVIĆ (LOLA)
387
12
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C042
402
4
STRAHINJA STEPANOVIC (LET)
370
9
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
C043
122
4
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
387
2
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
C059
370
8
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
122
4
FILIP HRELJAC (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. EMIR GORALIJA, "NUR"
2. FILIP HRELJAC, Imperium
3. STRAHINJA STEPANOVIC, Letnjikovac
3. MILAN STEVANOVIĆ, SOKOL
Kadetkinje A -41
C021
523
15
ANJA SIMIĆ (ELIT)
356
0
MUBINA MRKONJIĆ (TKD NUR)
C022
442
7
JELENA BREZIČANIN (AZIJA)
65
10
VIKTORIJA BESEDNIK (SKRPN)
C048
523
4
ANJA SIMIĆ (ELIT)
65
3
VIKTORIJA BESEDNIK (SKRPN)
Osvajači medalja
1. ANJA SIMIĆ, Elit
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Škorpion
3. MUBINA MRKONJIĆ, "NUR"
3. JELENA BREZIČANIN, Azija
Kadetkinje A -44
C012
198
0
MARINA MALINOVIC (SOKOL)
408
15
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
461
MAJA TOSKOVIC (KRKORYO)
C013
270
0
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
529
12
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
314
TEODORA OSTOJIC (SOKOL)
C038
408
7
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
461
0
MAJA TOSKOVIC (KRKORYO)
C039
529
12
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
314
0
TEODORA OSTOJIC (SOKOL)
C057
408
0
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
529
0
ALEKSANDRA PERISIC (AZIJA)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDRA PERISIC, Azija
2. MARTINA SANDELIĆ, Škorpion
3. TEODORA OSTOJIC, SOKOL
3. MAJA TOSKOVIC, KrKORYO
Juniori -68
D014
160
6
MATE MIŠIĆ (SKRPN)
10
7
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
D015
321
0
ERMIN PALAVRIĆ (BLACK B)
418
12
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
D036
10
3
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
418
10
ZARKO DESPOTOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ZARKO DESPOTOVIC, SOKOL
2. KRISTIJAN KUKIĆ, DERVENTA
3. ERMIN PALAVRIĆ, BLACK BELT
3. MATE MIŠIĆ, Škorpion