Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
FIGHTS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mini olimpiada (m)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAN RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
MINN-M-27
2
2
18
0
1
2.
LEON SENICIC
Bistra
MINN-M-21
1
1
40
0
13
3.
MARINO MATIĆ
RUGVICA
MINN-M-23
1
1
10
0
10
4.
FILIP SPICEK
Bistra
MINN-M-36
1
1
16
0
2
5.
OŽBOLT MOLJ
Taekwondo klub Silla
MINN-M-27
1
0
17
0
-1
6.
TEVŽ OLOVEC
TKD klub Kang
MINN-M-36
1
0
14
0
-2
7.
JAKA TOPIČ
TKD-KBK-MARIBOR
MINN-M-23
1
0
0
0
-10
8.
NIKOLA DRAŽETA
Beograd
MINN-M-21
1
0
27
0
-13
Mini olimpiada (f)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIDZOR KALA
Pantera
MINN-F-23
3
3
24
0
21
2.
ANA STIMAC
Pantera
MINN-F+39
1
1
12
0
3
3.
KATJA PETROVIĆ
ORIENT TKD
MINN-F-33
1
1
0
0
0
4.
LARA KURJAN
Bistra
MINN-F-23
2
1
37
0
5
5.
JOHANKA KOCHRDOVA
SK TKD LACEK
MINN-F-33
1
0
0
0
0
6.
KLARA KOKOLJ
TKD klub Kang
MINN-F-23
1
0
0
0
0
7.
TISA NEJA ŠMIC
ORIENT TKD
MINN-F+39
1
0
9
0
-3
8.
MEDEJA MOHORIČ
JITAE Maribor
MINN-F-23
1
0
28
0
-9
9.
MAJA TOPIČ
TKD-KBK-MARIBOR
MINN-F-23
1
0
3
0
-17
Mlajši kadeti (m)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAN FLEGAR
Bistra
YCAD-M-30
3
3
29
0
23
2.
NIKOLA UGARKOVIĆ
RUGVICA
YCAD-M-43
3
3
31
0
14
3.
IVAN MATIĆ
RUGVICA
YCAD-M-36
3
3
19
0
12
4.
DOMEN MOLJ
Taekwondo klub Silla
YCAD-M-33
3
3
16
0
12
5.
PATRIK IVANKOVIĆ
Bistra
YCAD-M-47
1
1
8
0
7
6.
DOMINIK GRANIĆ
Cro Star - Mostar
YCAD-M+51
1
1
5
0
5
7.
LIN KOVACIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-39
1
1
5
0
4
8.
MATEJ HORVATH
Slovak national team
YCAD-M-36
3
2
24
0
10
9.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
YCAD-M-30
3
2
18
0
-1
10.
TONI DUJIĆ
RUGVICA
YCAD-M-36
2
1
24
0
15
11.
LUKA RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-36
2
1
13
0
2
12.
JAKUB MULLER
Slovak national team
YCAD-M-33
2
1
11
0
-1
13.
MARTINO PRCE
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
2
1
10
0
-2
14.
LUKA MIKARIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-33
2
1
10
0
-3
15.
VID MOHORIČ
JITAE Maribor
YCAD-M-43
2
1
8
0
-6
16.
MARKO FARKAS
DRAGON
YCAD-M-33
1
0
0
0
0
17.
UROŠ BELANOVIĆ
Šabac
YCAD-M-30
1
0
4
0
-1
18.
DAMJAN IVANKOVIĆ
Bistra
YCAD-M-33
1
0
5
0
-2
19.
RICHARD BRISKAR
Slovak national team
YCAD-M-43
1
0
6
0
-3
20.
MARKO DRLJO
Bistra
YCAD-M-30
1
0
5
0
-4
21.
LUKA MAKSIMOVIĆ
DRAGON
YCAD-M-33
1
0
3
0
-4
22.
MARKO VIDOVIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
YCAD-M-39
1
0
1
0
-4
23.
ANDRE ŠKREBLIN
Pantera
YCAD-M-36
1
0
3
0
-5
24.
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ
Beograd
YCAD-M-43
1
0
3
0
-5
25.
TAI CERAR
Šmartno-Litija
YCAD-M-30
1
0
2
0
-5
26.
TOMAZ MOCNIK
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M+51
1
0
0
0
-5
27.
IVAN ŽAGMEŠTER
Bistra
YCAD-M-36
1
0
6
0
-6
28.
NIKOLA ZARIĆ
ORIENT TKD
YCAD-M-47
1
0
1
0
-7
29.
JOSIP TRUPEC
Mladost Luka
YCAD-M-36
1
0
1
0
-12
30.
LAN LAVRINC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-30
1
0
0
0
-12
31.
NEJC LAZAR
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-M-36
1
0
1
0
-16
Mlajši kadeti (f)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SLAVICA LETICA
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
YCAD-F-36
2
2
29
0
22
2.
TEODORA RADAK
Beograd
YCAD-F-30
2
2
16
0
12
3.
ANDREA BARTULAC
GACKA
YCAD-F-33
2
2
11
0
9
4.
NELA SERDAREVIĆ
ORIENT TKD
YCAD-F-27
2
2
7
0
6
5.
FANI GELO
Zaprešić_
YCAD-F-43
2
2
5
0
5
6.
NIKA KOLAREK
Pantera
YCAD-F-30
2
1
23
0
20
7.
NICOLE FUMIĆ
Bistra
YCAD-F-43
2
1
10
0
4
8.
EMA SEVER
Bistra
YCAD-F-30
2
1
15
0
1
9.
LUCIJA NESNIDAL
RUGVICA
YCAD-F-33
2
1
12
0
1
10.
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ
ORIENT TKD
YCAD-F-43
1
0
0
0
-2
11.
ANA MINKOVIĆ
Bistra
YCAD-F-27
1
0
1
0
-6
12.
VESNA AJDUKOVIĆ
Beograd
YCAD-F-43
1
0
3
0
-7
13.
DORA TROHA
Bistra
YCAD-F-36
1
0
5
0
-10
14.
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ
ORIENT TKD
YCAD-F-33
1
0
0
0
-10
15.
LUCIJA BUJAS
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-F-36
1
0
2
0
-12
16.
SPELA SOSTARIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-F-30
1
0
1
0
-12
17.
ANNA KOKOLJ
TKD klub Kang
YCAD-F-30
1
0
0
0
-21
Kadeti (m)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
GABRIEL BRISKAR
Slovak national team
CAD-M-53
3
3
18
0
14
2.
HRVOJE GRČIĆ
Karlovac
CAD-M-45
3
3
20
0
11
3.
ADAM JUROS
Slovak national team
CAD-M-41
2
2
10
1
8
4.
ANDREJ LEKIĆ
Karlovac
CAD-M-57
2
2
33
0
24
5.
NIK BERGANT
Taekwondo klub Silla
CAD-M-37
2
2
13
0
9
6.
MATEJA VUČINIĆ
Šabac
CAD-M-61
1
1
14
0
13
7.
MARKO MARKOVIĆ
Šabac
CAD-M+65
1
1
14
0
11
8.
JURAJ CISARIK
Slovak national team
CAD-M-49
1
1
6
0
1
9.
NIKOLA BRNARDIĆ
Karlovac
CAD-M-33
1
1
3
0
1
10.
PATRIK BRADAC
Slovak national team
CAD-M-53
3
2
22
0
9
11.
NEMANJA VASIĆ
DRAGON
CAD-M-37
3
2
6
0
-2
12.
JAKUB HUDAK
Slovak national team
CAD-M-49
2
1
19
0
12
13.
ROK MOTALN
JITAE Maribor
CAD-M-33
2
1
9
0
5
14.
GORAN BUNČIĆ
Karlovac
CAD-M-45
2
1
7
0
0
15.
JAS STAJNMEC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-M-53
2
1
0
0
-6
16.
PETAR TOMIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
CAD-M+65
2
1
3
0
-11
17.
LAZAR NOVAKOVIĆ
Beograd
CAD-M-53, CAD-M-41
2
0
0
0
-5
18.
IVO SANDEV
Petrovec
CAD-M-37
1
0
0
0
0
19.
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ
Imotski
CAD-M+65
1
0
0
0
0
20.
TIMOTEJ MLINARIČ
JITAE Maribor
CAD-M-45
1
0
2
0
-1
21.
DAVID MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-37
1
0
1
0
-1
22.
JURE PAJK
DRAGON
CAD-M-53
1
0
2
0
-2
23.
JURE TOZON
TKD klub Kang
CAD-M-53
1
0
1
0
-2
24.
LUKA BAJC
Šmartno-Litija
CAD-M-41
1
0
2
0
-3
25.
JANKO GOLOREJ
Taekwondo klub Silla
CAD-M-45
1
0
4
0
-4
26.
IAN MIDZOR
Pantera
CAD-M-33
1
0
1
0
-6
27.
NEJC PRIJATELJ
ORIENT TKD
CAD-M-45
1
0
1
0
-6
28.
MARKO PALECKO
Slovak national team
CAD-M-37
1
0
0
0
-6
29.
ALESSANDRO BIRTI
FREE SPIRIT TRIESTE
CAD-M-57
1
0
7
0
-12
30.
GAŠPER KASTELIC
TKD klub Kang
CAD-M-57
1
0
2
0
-12
31.
FILIP MARKOVIĆ
Bistra
CAD-M-53
1
0
2
0
-13
32.
LUKA BEKAVAC
Imotski
CAD-M-49
1
0
1
0
-13
33.
MARTIN MULLER
Slovak national team
CAD-M-61
1
0
1
0
-13
Kadeti (f)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VERONIKA BRISKAROVA
Slovak national team
CAD-F-47
3
3
20
0
6
2.
DORA MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-F-55
2
2
23
0
16
3.
LARISA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-F-51
2
2
17
0
7
4.
SAŠA BERGANT
Taekwondo klub Silla
CAD-F-37
2
2
4
0
1
5.
NIKA PRPIĆ
GACKA
CAD-F+59
1
1
0
0
0
6.
ANA MARIJA ŽALAC
GACKA
CAD-F-51
2
1
20
0
10
7.
GABRIELA BRISKAROVA
Slovak national team
CAD-F-47
2
1
8
0
8
8.
ALEKSANDRA ROZINA
Šmartno-Litija
CAD-F-55
2
1
14
0
1
9.
PIJA SMREKAR
Šmartno-Litija
CAD-F-51
2
1
13
0
-4
10.
PIADORA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-F-47
2
1
0
0
-8
11.
DESPINA JOVCEVSKA
Delini Ilinden
CAD-F-47
1
0
0
0
0
12.
MILICA NOVAKOVIĆ
Beograd
CAD-F+59
1
0
0
0
0
13.
MIA HORVATIĆ
Zaprešić_
CAD-F-37
1
0
3
0
-1
14.
SARA SEKELOVA
Slovak national team
CAD-F-47
1
0
3
0
-1
15.
VERONIKA BILIČIĆ
Karlovac
CAD-F-47
1
0
11
0
-5
16.
EZRA HALVADZIJA
Centar Hadžići
CAD-F-55
1
0
6
0
-5
17.
MATIJA UJEVIĆ
Imotski
CAD-F-51
1
0
1
0
-6
18.
NADJA DEBELJAK
ORIENT TKD
CAD-F-51
1
0
6
0
-7
19.
ANESA MUKIĆ
Centar Hadžići
CAD-F-55
1
0
4
0
-12
Mladinci (m)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DAVID MARUŠIĆ
Cro Star - Mostar
JUN-M-55
3
3
19
0
14
2.
LUCIJAN KOBAL
DRAGON
JUN-M+78
2
2
9
0
8
3.
ZIGA KORPAR
TKD-KBK-MARIBOR
JUN-M-48
2
2
12
0
5
4.
AMAR HUJIC
Centar Hadžići
JUN-M-51
1
1
8
0
1
5.
ANŽE ZUPAN
Taekwondo klub Silla
JUN-M-63
1
1
0
0
0
6.
MARIN BEGIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
JUN-M-68
1
1
0
0
0
7.
ARIJAN JELENOVIĆ
Karlovac
JUN-M-55
3
2
26
0
18
8.
TADEJ PIRC
Šmartno-Litija
JUN-M-51
2
1
19
0
11
9.
ANŽE MATJAN
ORIENT TKD
JUN-M+78
1
0
0
0
0
10.
MATEVŽ KOREN
JITAE Maribor
JUN-M-48
1
0
4
0
-1
11.
DAVID BAŠIĆ
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
JUN-M-48
1
0
3
0
-4
12.
DAMJAN GRKOVSKI
GAIANA
JUN-M-55
1
0
1
0
-4
13.
ŽAN BERGLEZ
JITAE Maribor
JUN-M+78
1
0
1
0
-8
14.
JAN ŽAN POTOČNIK
JITAE Maribor
JUN-M-51
1
0
0
0
-12
15.
MARKO NOVAKOVIĆ
Beograd
JUN-M-55
1
0
0
0
-13
16.
VUKAŠIN JOVIĆ
Beograd
JUN-M-55
1
0
1
0
-15
Mladinci (f)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA PUNGARTNIK
JITAE Maribor
JUN-F+68
1
1
13
0
12
2.
LEJLA SERDAREVIĆ
ORIENT TKD
JUN-F-59
1
1
13
0
6
3.
SARA ROZINA
Šmartno-Litija
JUN-F-59
2
1
22
0
7
4.
PETRA LISCINSKA
Slovak national team
JUN-F-55, JUN-F-59
2
1
2
0
-13
5.
RADKA HUDAKOVA
Slovak national team
JUN-F+68
1
0
1
0
-12