Selected tournament: Ozalj 2016

DISCIPLINE
 
 

Limači

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.LEON KLANFARBistraKIDS-M-213326026
2.LUKA RUBIN"SPARTAK" PrijedorKIDS-M-332245030
3.LEON SENICICBistraKIDS-M-24221004
4.IVOR ANIĆTK Prana KarlovacKIDS-M-27221103
5.MARINO MATIĆRUGVICAKIDS-M-242116011
6.JAKOV BOGOVIĆOzaljKIDS-M-272113010
7.ROKO JAMBROŠIĆOzaljKIDS-M-2121502
8.MISLAV DASOVIĆOzaljKIDS-M-271070-1
9.BRUNO LATINOzaljKIDS-M-211030-2
10.VIKTOR ŠOŠIĆPanteraKIDS-M-241030-3
11.NOA BARBIĆSutla ŠenkovecKIDS-M-331090-12
12.DINO VRBANBistraKIDS-M-241010-12
13.ANDRO KATIĆOzaljKIDS-M-211000-12
14.DAVID RUŽIĆSutla ŠenkovecKIDS-M-271000-12
15.LUKAS VUKINOzaljKIDS-M-211000-14
16.NIKOLA CRLJENSutla ŠenkovecKIDS-M-331060-18

Limačice

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.DALIJA BUNČIĆKarlovacKIDS-F-303358058
2.LARA TUŠKANKarlovacKIDS-F-212231024
3.KALA MIDŽORPanteraKIDS-F-27221209
4.EMA BRNARDIĆKarlovacKIDS-F-241121012
5.LORENA EREŠ ŠKORPION GORNJA VRBAKIDS-F-27211908
6.IVONA FERENACOzaljKIDS-F-30211202
7.LARA KURJANBistraKIDS-F-21211100
8.DORA SAMARZIJAPanteraKIDS-F-211030-1
9.TARA HORVATBistraKIDS-F-271010-8
10.ANDREA BERIĆ"SPARTAK" PrijedorKIDS-F-271080-9
11.LEA OPARNICAKarlovacKIDS-F-241090-12
12.DORA ČIČAKSutla ŠenkovecKIDS-F-301000-12
13.ANTONIJA ŠILJEVINACOzaljKIDS-F-301000-22
14.ANA HORVATIĆOzaljKIDS-F-211000-23
15.MARIJA STIMACPanteraKIDS-F-301000-26

Mlađi kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.SVEN ANIĆTK Prana KarlovacYCAD-M-333330027
2.IVAN KRAJINOVIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M+5133804
3.ĐORĐE BUNČIĆKarlovacYCAD-M-362228024
4.DAVID MIHICPanteraYCAD-M-3922404
5.ANDREJ TUŠKANKarlovacYCAD-M-271116012
6.LOVRO BOREVKOVIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M-4711806
7.MARKO DRLJOBistraYCAD-M-333222015
8.MARKO SIRAR"SPARTAK" PrijedorYCAD-M+5121805
9.ANTONIO SENTIGAROzaljYCAD-M-3621210-6
10.ANTE LJUBIĆSutla ŠenkovecYCAD-M-3910000
11.ANTUN MATIJA BOŽIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M+511030-3
12.LUKA BOGOVIĆOzaljYCAD-M-391000-4
13.FILIP SPICEKBistraYCAD-M-3610130-6
14.IVAN TOMAŠIĆSutla ŠenkovecYCAD-M+511020-6
15.PARTIK MIRTSutla ŠenkovecYCAD-M-471020-6
16.MIHAEL JURIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M-331010-7
17.BORNA GRUBIĆ ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M-331010-11
18.TIMON CAPAN ŠKORPION GORNJA VRBAYCAD-M-271040-12
19.BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVICPanteraYCAD-M-361020-12
20.HRVOJE HORVATIĆSutla ŠenkovecYCAD-M-331000-12
21.MARCEL DASOVIĆOzaljYCAD-M-331000-12

Mlađe kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ANA STIMACPanteraYCAD-F-512226012
2.VANESSA BOSILJOgulinYCAD-F-27221105
3.LUCIJA JELICPanteraYCAD-F-331113013
4.LUCIJA NESNIDALRUGVICAYCAD-F-39111707
5.SARA SPASOJEVICPanteraYCAD-F-3011704
6.JOVANA PANČIĆ"SPARTAK" PrijedorYCAD-F-5110110-1
7.MAGDALENA LJUBIĆKarlovacYCAD-F-271040-2
8.MARA SAMARZIJAPanteraYCAD-F-271020-3
9.ANA MINKOVIĆBistraYCAD-F-301030-4
10.MARIS METERJastrebYCAD-F-3910100-7
11.ANĐELA MRKIĆ"SPARTAK" PrijedorYCAD-F-511030-11
12.LEONARDA BUČARSutla ŠenkovecYCAD-F-331000-13

Kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.FILIP GALIJANIĆJastrebCAD-M-452224020
2.DAVID VELAULA"SPARTAK" PrijedorCAD-M-331113013
3.VITO JELICPanteraCAD-M-411110010
4.IVAN ŽIVČIĆOzaljCAD-M+65111009
5.IAN MIDZORPanteraCAD-M-3711801
6.DEJAN VELAULA"SPARTAK" PrijedorCAD-M-4911401
7.IVAN MATIĆRUGVICACAD-M-412170-5
8.TONI DUJIĆRUGVICACAD-M-371070-1
9.MILOŠ GRUJIĆ"SPARTAK" PrijedorCAD-M-491030-1
10.DOMAGOJ LUKAČOzaljCAD-M-411020-5
11.KARLO DELKOVIĆOzaljCAD-M-451030-9
12.LUKA MARKOVIĆ FICKOOzaljCAD-M+651010-9
13.DAVID FERKOOzaljCAD-M-451010-11
14.BOJAN KEŠIĆ"SPARTAK" PrijedorCAD-M-331000-13

Kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.LARA MARASSutla ŠenkovecCAD-F-412224023
2.MILICA PANČIĆ"SPARTAK" PrijedorCAD-F+59221006
3.MARIA BUKOVINSKISutla ŠenkovecCAD-F-5111707
4.MILICA MARMAT"SPARTAK" PrijedorCAD-F+5910000
5.TAMARA VRKIĆJastrebCAD-F+591040-6
6.ANĐELA GRABEŽ"SPARTAK" PrijedorCAD-F-511000-7
7.CARMEN HEINRICHJastrebCAD-F-411010-11
8.GABRIJELA ŽUPČIĆOzaljCAD-F-411000-12