Selected tournament: RED POWER Kids League 2022. - 1.kolo

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

Borbe (68)

Otroci (M) - 18

Otroci (M) - 20

Otroci (M) -22

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ ADAMLJE - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 2. MAK BUBREGOVIĆ - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 3. VASJA KAVČIČ - TEMPO

Otroci (M) -24

    SLOVENIA
  • 1. MAKS KOSTANJŠEK - TEMPO
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. ONDREJ HORMADKA - SK TKD LACEK

Otroci (M) -27

Otroci (M) -30

    SLOVENIA
  • 1. JAŠ TEKALEC MINDŽEK - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 2. LIAM TURKOVIĆ - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 3. NACE LIKAR - TEMPO
  • SLOVENIA
  • 4. ŽIGA FRECE - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE

Otroci (M) -33

Otroci (M) -36

Otroci (M) +36

    SLOVENIA
  • 1. JAKOB MLAKAR - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. TANAI POŠTRAK - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. TIL PAHOR - TEMPO

Otroci (Ž) -18

Otroci (Ž) -20

Otroci (Ž) -22

Otroci (Ž) -24

    SLOVENIA
  • 1. ERNA BOTONJIČ - TEMPO
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. STELLA HERMANOVA - SK TKD LACEK
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. VERONIKA KVASNA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 4. ZARA TERŠEK PODBREGAR - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE

Otroci (Ž) -27

Otroci (Ž) -30

Otroci (Ž) -33

Otroci (Ž) -36

Otroci (Ž) +36

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. SARA SLANA - TKD Red Power

Mlajši kadeti -24

Mlajši kadeti -27

Mlajši kadeti -30

Mlajši kadeti -33

    SLOVENIA
  • 1. AMIN VELIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. FILIP ZUPANČIČ - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 3. LUKA LAMPREHT - TKD Red Power

Mlajši kadeti -36

    SLOVENIA
  • 1. ACO NIKOLIĆ - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 2. ADIJAN SUSIĆ - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 3. ENEJ LAMOVŠEK - TEMPO

Mlajši kadeti -39

    SLOVENIA
  • 1. AYYUB ABDULKHAZIRET - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 2. IZAK OZIMIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. NEJC CARIĆ KRANJC - DRAGON

Mlajši kadeti -43

    SLOVENIA
  • 1. ANTONIO HAMZOVSKI - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 2. NIK HROVAT VIDMAR - TKD klub Kang

Mlajši kadeti -47

Mlajši kadeti -51

Mlajši kadeti +51

    SLOVENIA
  • 1. TARIK MUŠANOVIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 2. ŽIGA LAMPREHT - TKD Red Power

Mlajše kadetinje -24

Mlajše kadetinje -27

    CZECH REPUBLIC
  • 1. NIKOLA FALTUSOVA - SK TKD LACEK
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. STELLA HERMANOVA - SK TKD LACEK

Mlajše kadetinje -30

Mlajše kadetinje -33

Mlajše kadetinje -36

    SLOVENIA
  • 1. ELA KAVČIČ - TEMPO
  • SLOVENIA
  • 2. EVELINA MIRNIK HORVAT - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 4. NIKA BABIĆ - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 5. VITA ŠKOFIC - DRAGON

Mlajše kadetinje -39

Mlajše kadetinje -43

Mlajše kadetinje -47

Mlajše kadetinje -51

    SLOVENIA
  • 1. ANEMARIE KOVAČIČ - TKD Red Power
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. ELISKA SMRCKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 3. NASTJA RADIKOVIĆ - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • CZECH REPUBLIC
  • 4. TEREZA STEDRA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 5. ZOJA KOŠIR - TEMPO

Mlajše kadetinje +51

    SLOVENIA
  • 1. LEA JANTOL - TEMPO
  • SLOVENIA
  • 2. NIKOLINA SIRAR - DRAGON

Kadeti B -33

    SLOVENIA
  • 1. TIAN LAMOVŠEK - TEMPO
  • SLOVENIA
  • 2. TIAN ZIDARIČ - TEMPO

Kadeti B -37

Kadeti B -41

Kadeti B -45

Kadeti B -49

    SLOVENIA
  • 1. AYYUB SUJESINOV - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 2. MAJ HADŽIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 3. VID MILOŠEVIĆ - TKD klub Kang

Kadeti B -53

    SLOVENIA
  • 1. NIL FEUŽER - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. VITO ŽUGIČ PERIČ - Zagorje-SLO

Kadeti B -57

Kadeti B -61

Kadeti B -65

    SLOVENIA
  • 1. BOBAN HAMZOVSKI - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 2. GABRIJEL ČRNILA - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 3. PATRIK PETROVSKI - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 4. ŽAN PLEČNIK - TEMPO

Kadeti B +65

    SLOVENIA
  • 1. IAN MIHA LAMOVŠEK - TEMPO
  • SLOVENIA
  • 2. NAJ AUGUŠTIN - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. NIK ŠLOSER - TKD Red Power

Kadetinje B -29

Kadetinje B -33

Kadetinje B -37

Kadetinje B -41

    SLOVENIA
  • 1. ALJA TAVČAR - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 2. EMA KARALIĆ - Šmartno-Litija
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. TEREZA STEDRA - SK TKD LACEK

Kadetinje B -44

Kadetinje B -47

Kadetinje B -51

    SLOVENIA
  • 1. CRISTINA DAMIŠ - SPARTA
  • SLOVENIA
  • 2. LARA MLAKAR - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. MIA LEPENIK - SPARTA

Kadetinje B -55

Kadetinje B -59

    SLOVENIA
  • 1. ANABEL ADAMLJE - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. ANJA TIA GRGEC - TEMPO
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. KRISTYNA STEDRA - SK TKD LACEK

Kadetinje B +59

Kick (40)

Kick (muški) 1 - 2012, 2013

    SLOVENIA
  • 1. ADIN JANUZOVIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. AMIN VELIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 3. IZAK OZIMIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 4. NAJ FEUŽER - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 5. NEJC CARIĆ KRANJC - DRAGON

Kick (muški) 2 - 2014, 2015

    SLOVENIA
  • 1. ANEL ŠIŠIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. BLAŽ ADAMLJE - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB MLAKAR - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 4. JAŠ TEKALEC MINDŽEK - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 5. LIAM TURKOVIĆ - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 6. MAK BUBREGOVIĆ - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE
  • SLOVENIA
  • 7. MARK HORVAT - TKD Red Power
  • CZECH REPUBLIC
  • 8. ONDREJ HORMADKA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 9. TANAI POŠTRAK - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 10. URH BERDEN - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 11. ŽIGA FRECE - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE

Kick (muški) 3 - 2016, 2017

    SLOVENIA
  • 1. ERIK KASTELIC - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 2. FILIP BUČAR - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 3. KENAN KARALIĆ - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 4. NIKOLA ČORIĆ - TKD Red Power

Kick (ženski) 1 - 2012, 2013

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ELISKA SMRCKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. IVANA TOMAŠ - SPARTA
  • SLOVENIA
  • 3. MILA LAZIĆ - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 4. NIKA BABIĆ - Šmartno-Litija
  • CZECH REPUBLIC
  • 5. NIKOLA FALTUSOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 6. NIKOLINA SIRAR - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 7. TAJA BUČAR - Šmartno-Litija
  • SLOVENIA
  • 8. TAMARA RADILJ - DRAGON
  • CZECH REPUBLIC
  • 9. VERONIKA KVASNA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 10. VITA ŠKOFIC - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 11. ZOJA PAJEK - TKD Red Power

Kick (ženski) 2 - 2014, 2015

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. LEONI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 3. SARA OSMANOVIĆ - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 4. SARA SLANA - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 5. SOFI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 6. SOFIJA ČORIĆ - TKD Red Power
  • CZECH REPUBLIC
  • 7. STELLA HERMANOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 8. ULA KRAMŽAR - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 9. ZARA TERŠEK PODBREGAR - ŠD SLAVKO ŠLANDER CELJE

Kick (ženski) 3 - 2016, 2017

Younger cadets (STD) (5)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. KRIS HORVAT - TKD Red Power
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. ONDREJ HORMADKA - SK TKD LACEK

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ELISKA SMRCKOVA - SK TKD LACEK
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 3. ULA KRAMŽAR - TKD Red Power

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

Cadets (STD) (11)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ARJAN RUS - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 2. ENEJ GAČNIK - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB KASTELIC - TKD klub Kang

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. EĐMA TURSUM - TKD Red Power
  • SLOVENIA
  • 2. ERIKA FLORJANČIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 3. LUNA FRAS - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 4. MAŠA MITIĆ - TKD Red Power

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
  • CZECH REPUBLIC
  • 2. ALICE BÍNOVÁ - SK TKD LACEK
  • ITALY
  • 3. TEA RADULOVIC - Olimpico Trieste

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

    SLOVENIA
  • 1. NEŽA BERDEN - TKD klub Kang
Harmonised pair (STD) (4)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON (DRAGON)
  • SLOVENIA
  • 2. ENEJ GAČNIK - DRAGON (DRAGON)
  • SLOVENIA
  • 3. KRIS HORVAT - TKD Red Power (TKD RED POWER)
  • SLOVENIA
  • 4. MAŠA MITIĆ - TKD Red Power (TKD RED POWER)

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN