Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1. Brinje Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Y. cadets, Cadets, Juniors (107)
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -27
1. ANDREJ TUŠKAN - Karlovac
2. DAVID ZUBOVIĆ - Novalja
3. MAKS RAKOČEVIĆ - Karlovac
4. MARTIN ĐAKOVIĆ - Karlovac
Younger cadets (male) -30
1. DORIJAN BARUKČIĆ - Karlovac
2. FILIP PUŠIĆ - Novalja
3. IVAN LUKETIĆ - Ogulin
4. IVAN ŠARIĆ - TCZ Ban Keglević
5. LUKA VUKUŠIĆ - Ogulin
6. MAKS RAKOČEVIĆ - Karlovac
7. MATEO GOLDAŠIĆ - Karlovac
8. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ - Karlovac
Younger cadets (male) -33
1. DOROTEJ VUKŠIĆ - Karlovac
2. FRAN BOSANČIĆ - Čigra
3. IVAN POLJAK - Plitvice
4. JURE ZENERAL - Novalja
5. LUKA PENAVIĆ - Cro Star - Mostar
6. MARTINO PRCE - Cro Star - Mostar
7. NIKOLA FRANOVIĆ - Čigra
8. NIKOLA OBAJDIN - Plitvice
9. SAŠA MIŠLJENOVIĆ - Karlovac
Younger cadets (male) -36
1. DOMINIK DEDIĆ - Čigra
2. ĐORĐE BUNČIĆ - Karlovac
3. FILIP OBROVAC - Karlovac
4. FILIP PODNAR - GACKA
5. GABRIJEL HALAR - Karlovac
6. GORAN LISICA - Ogulin
7. IVAN KLARIĆ - Karlovac
8. JAKOV PRPIĆ - GROBNIK-ČAVLE
9. KARLO VOHRIĆ - Čigra
10. VALERIO BURIĆ - GROBNIK-ČAVLE
Younger cadets (male) -39
1. BENJAMIN PETROVIĆ - GROBNIK-ČAVLE
2. GABRIEL SRNKO - GROBNIK-ČAVLE
3. LOVRO MATIĆ - Čigra
4. MARTIN ŠTEFANAC - Karlovac
5. MATIJA OBROVAC - Karlovac
Younger cadets (male) -43
1. HRVOJE JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
2. IVAN RENDULIĆ - Karlovac
3. TEO MARKOVIĆ - GACKA
4. VITO KREŠO-LOVRIĆ - Čigra
Younger cadets (male) -47
1. IVAN ŽUBRINIĆ - GACKA
2. MARIAN PLAZANIĆ - Novalja
3. MISLAV PEČKO - TCZ Ban Keglević
4. STEFAN GRBIĆ - GACKA
Younger cadets (male) -51
1. CARLOS GRBA - Ogulin
2. DINO TONKIVIĆ - GACKA
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -24
1. MAGDALENA LJUBIĆ - Karlovac
2. MIHAELA FLANJAK - TKD BRINJE
Younger cadets (female) -27
1. ANASTAZIJA RADOČAJ - Karlovac
2. INES MIKŠIĆ - Karlovac
3. LEONI POLOVIĆ - Karlovac
4. VALENTINA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE
5. VANESSA BOSILJ - Ogulin
Younger cadets (female) -30
1. DINA SELAK - SENJ
2. DOROTEA MAGDIĆ - Ogulin
3. LORENA VUKŠIĆ - Karlovac
4. MAGDALENA FLANJAK - TKD BRINJE
5. ŽELJANA MANDIĆ - Karlovac
Younger cadets (female) -33
1. ANDREA BARTULAC - GACKA
2. DORA ČERNELIĆ - DUGA RESA
3. PATRICIA ŠPRAJC - Ogulin
Younger cadets (female) -36
1. HELENA DUJMIĆ - Ogulin
2. KARLA LONČAR - GACKA
3. VITA PRPIĆ - SENJ
Younger cadets (female) -39
1. JANA MAJSTOROVIĆ - Plitvice
2. MARIJA KRZNARIĆ - Ogulin
3. MATEA KAUZLARIĆ - GROBNIK-ČAVLE
Younger cadets (female) -43
1. LAURA NEKIĆ - SENJ
2. MONIKA JAKŠIĆ - Ogulin
Younger cadets (female) -47
Younger cadets (female) -51
1. ANITA ŽURA - Scardona Combat
2. KLARA BANIĆ - Scardona Combat
3. MARTA JURIĆ - Scardona Combat
Younger cadets (female) +51
1. KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI - MAKSIMIR
2. MARIJETA PIŽIĆ - Scardona Combat
3. TIA KOROŠEC - Novalja
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
1. DAVID MARIJANOVIĆ - Cro Star - Mostar
2. HRVOJE PLEŠA - GACKA
Cadets (male) -41
1. IGOR TOMINAC - Karlovac
2. ROKO BLAŠKOVIĆ - DUGA RESA
Cadets (male) -45
1. DAVID ŠEBALJ - TKD BRINJE
2. DENIS IVOŠEVIĆ - Ogulin
3. JOSIP PAUŠIĆ - Ogulin
4. MARIN BABIĆ - Plitvice
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
1. DANIJEL BEŠIĆ - Karlovac
2. MARIN VRATARIĆ - DUGA RESA
3. MATEJ KOSTELAC - Plitvice
Cadets (male) -57
Cadets (male) -61
1. HRVOJE MARIJANOVIĆ - Cro Star - Mostar
2. IVAN URUKALO - Scardona Combat
3. TIN KATIĆ - DUGA RESA
Cadets (male) -65
Cadets (male) +65
1. JOSIP VULJANIĆ - Karlovac
2. MATEO MAGLIĆ - Karlovac
Cadets (female) -29
Cadets (female) -33
Cadets (female) -37
Cadets (female) -41
Cadets (female) -44
Cadets (female) -47
1. ANĐELA KATA PETROVIĆ - Scardona Combat
2. IVANA LULIĆ - MAKSIMIR
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE
4. TENA SMILJANIĆ - TCZ Ban Keglević
Cadets (female) -51
1. ANA MARIJA ŽALAC - GACKA
2. NIKOLINA KARAKAŠ - Plitvice
Cadets (female) -55
Cadets (female) -59
1. ANA KUČINIĆ - Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ - DUGA RESA
Cadets (female) +59
1. BLERINA HYKOLLI - MAKSIMIR
2. MIRNA JAVOROVIĆ - MAKSIMIR
Juniors (male) -45
Juniors (male) -48
Juniors (male) -51
Juniors (male) -55
Juniors (male) -59
Juniors (male) -63
1. KARLO TOMLJENOVIĆ - SENJ
2. TIHOMIR TRAMOŠLJIKA - Plitvice
Juniors (male) -68
Juniors (male) -73
Juniors (male) -78
Juniors (male) +78
1. MARTIN VUČIĆ - GACKA
2. VLATKO BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE
Juniors (female) -42
Juniors (female) -44
Juniors (female) -46
Juniors (female) -49
Juniors (female) -52
Juniors (female) -55
Juniors (female) -59
Juniors (female) -63
Juniors (female) -68
1. ANA VIČIĆ - TKD BRINJE
2. MARTINA KARAKAŠ - Plitvice
Juniors (female) +68
Kick (41)
Kick (male) -1 (05-06)
1. BORNA PERNAR - Plitvice
2. DAVID ZUBOVIĆ - Novalja
3. FILIP PUŠIĆ - Novalja
4. JURE ZENERAL - Novalja
5. LUKA PENAVIĆ - Cro Star - Mostar
6. LUKA TOMLJANOVIĆ - SENJ
7. MARIAN PLAZANIĆ - Novalja
8. MARKO DRAŠKOVIĆ - Plitvice
9. MARTINO PRCE - Cro Star - Mostar
10. NIKOLA OBAJDIN - Plitvice
11. TOMISLAV JANDRIĆ - Plitvice
Kick (male) -2 (07-08)
1. DANIEL PAVLOVIĆ - TKD BRINJE
2. DOMINIK FLANJAK - TKD BRINJE
3. GABRIEL GRBAC - Plitvice
4. IVANO MIJIĆ - GROBNIK-ČAVLE
5. LUKA KOROŠEC - Novalja
6. MATIJA PODNAR - SENJ
Kick (male) -3 (09-10)
1. LOVRO BROZINČEVIĆ - Plitvice
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ - Plitvice
Kick (female) -1 (05-06)
1. DORA GVOJIĆ - Plitvice
2. JANA MAJSTOROVIĆ - Plitvice
3. LEA PACEK - GROBNIK-ČAVLE
4. LEJLA GRBIĆ - Plitvice
5. LORNA GRBIĆ - Plitvice
6. MAGDALENA FLANJAK - TKD BRINJE
7. MIHAELA FLANJAK - TKD BRINJE
8. NICOLE MOČIBOB - Novalja
9. NIKA GVOJIĆ - Plitvice
10. TIA KOROŠEC - Novalja
11. VANESSA BOSILJ - Ogulin
Kick (female) -2 (07-08)
1. HANA PERCELA - SENJ
2. JOSIPA BIJELIĆ - Novalja
3. LANA RUKAVINA - Novalja
4. MANUELA SERTIĆ - TKD BRINJE
5. MIRTA PAVELIĆ - SENJ
6. OZANA ŠITIĆ - MAKSIMIR
7. SARA BROZINČEVIĆ - Plitvice
8. SARA PRPIĆ - GROBNIK-ČAVLE
9. VALENTINA BOLJEŠIĆ - TKD BRINJE
Kick (female) -3 (09-10)
1. DORIS PAVELIĆ - SENJ
2. NERA PRCE - Cro Star - Mostar