Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1. Brinje Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Y. cadets, Cadets, Juniors
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
FILIP PODNAR
GACKA
YCAD-M-36
3
3
29
0
23
2.
SAŠA MIŠLJENOVIĆ
Karlovac
YCAD-M-33
3
3
26
0
19
3.
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ
Karlovac
YCAD-M-30
3
3
19
0
17
4.
HRVOJE JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
YCAD-M-43
2
2
24
0
19
5.
MISLAV PEČKO
TCZ Ban Keglević
YCAD-M-47
2
2
18
0
10
6.
LOVRO MATIĆ
Čigra
YCAD-M-39
2
2
15
0
10
7.
ANDREJ TUŠKAN
Karlovac
YCAD-M-27
2
2
0
0
0
8.
DINO TONKIVIĆ
GACKA
YCAD-M-51
1
1
11
0
1
9.
IVAN POLJAK
Plitvice
YCAD-M-33
4
3
26
0
10
10.
IVAN KLARIĆ
Karlovac
YCAD-M-36
3
2
20
0
7
11.
FILIP OBROVAC
Karlovac
YCAD-M-36
3
2
28
0
5
12.
IVAN LUKETIĆ
Ogulin
YCAD-M-30
3
2
8
0
-3
13.
IVAN ŠARIĆ
TCZ Ban Keglević
YCAD-M-30
2
1
15
0
6
14.
MATIJA OBROVAC
Karlovac
YCAD-M-39
2
1
15
0
3
15.
MARTIN ŠTEFANAC
Karlovac
YCAD-M-39
2
1
14
0
3
16.
MARTINO PRCE
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
2
1
9
0
0
17.
MARTIN ĐAKOVIĆ
Karlovac
YCAD-M-27
2
1
0
0
0
18.
DOMINIK DEDIĆ
Čigra
YCAD-M-36
2
1
9
0
-3
19.
MAKS RAKOČEVIĆ
Karlovac
YCAD-M-30
2
1
4
0
-6
20.
IVAN ŽUBRINIĆ
GACKA
YCAD-M-47
2
1
1
0
-8
21.
FRAN BOSANČIĆ
Čigra
YCAD-M-33
2
1
8
0
-10
22.
VITO KREŠO-LOVRIĆ
Čigra
YCAD-M-43
2
1
5
0
-11
23.
JAKOV PRPIĆ
GROBNIK-ČAVLE
YCAD-M-36
2
1
1
0
-12
24.
GABRIJEL HALAR
Karlovac
YCAD-M-36
1
0
0
0
0
25.
JURE ZENERAL
Novalja
YCAD-M-33
1
0
0
0
0
26.
LUKA PENAVIĆ
Cro Star - Mostar
YCAD-M-33
1
0
0
0
0
27.
MATEO GOLDAŠIĆ
Karlovac
YCAD-M-30
1
0
0
0
0
28.
CARLOS GRBA
Ogulin
YCAD-M-51
1
0
10
0
-1
29.
VALERIO BURIĆ
GROBNIK-ČAVLE
YCAD-M-36
1
0
7
0
-1
30.
NIKOLA FRANOVIĆ
Čigra
YCAD-M-33
1
0
3
0
-1
31.
TEO MARKOVIĆ
GACKA
YCAD-M-43
1
0
3
0
-1
32.
STEFAN GRBIĆ
GACKA
YCAD-M-47
1
0
7
0
-2
33.
LUKA VUKUŠIĆ
Ogulin
YCAD-M-30
1
0
1
0
-2
34.
BENJAMIN PETROVIĆ
GROBNIK-ČAVLE
YCAD-M-39
1
0
6
0
-4
35.
NIKOLA OBAJDIN
Plitvice
YCAD-M-33
1
0
3
0
-5
36.
KARLO VOHRIĆ
Čigra
YCAD-M-36
1
0
0
0
-5
37.
ĐORĐE BUNČIĆ
Karlovac
YCAD-M-36
1
0
3
0
-6
38.
IVAN RENDULIĆ
Karlovac
YCAD-M-43
1
0
4
0
-7
39.
GORAN LISICA
Ogulin
YCAD-M-36
1
0
6
0
-8
40.
DORIJAN BARUKČIĆ
Karlovac
YCAD-M-30
1
0
2
0
-12
41.
GABRIEL SRNKO
GROBNIK-ČAVLE
YCAD-M-39
1
0
2
0
-12
42.
DOROTEJ VUKŠIĆ
Karlovac
YCAD-M-33
1
0
0
0
-13
Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VANESSA BOSILJ
Ogulin
YCAD-F-27
3
3
17
0
14
2.
KLARA BANIĆ
Scardona Combat
YCAD-F-51
2
2
24
0
18
3.
DOROTEA MAGDIĆ
Ogulin
YCAD-F-30
2
2
12
0
8
4.
MARIJA KRZNARIĆ
Ogulin
YCAD-F-39
2
2
8
0
6
5.
MARIJETA PIŽIĆ
Scardona Combat
YCAD-F+51
2
2
11
0
1
6.
MAGDALENA LJUBIĆ
Karlovac
YCAD-F-24
1
1
11
0
7
7.
MONIKA JAKŠIĆ
Ogulin
YCAD-F-43
1
1
14
0
6
8.
HELENA DUJMIĆ
Ogulin
YCAD-F-36
1
1
8
0
5
9.
ANDREA BARTULAC
GACKA
YCAD-F-33
1
1
1
0
1
10.
PATRICIA ŠPRAJC
Ogulin
YCAD-F-33
2
1
12
0
11
11.
VITA PRPIĆ
SENJ
YCAD-F-36
2
1
18
0
9
12.
VALENTINA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
YCAD-F-27
2
1
3
0
-2
13.
DINA SELAK
SENJ
YCAD-F-30
2
1
2
0
-2
14.
MAGDALENA FLANJAK
TKD BRINJE
YCAD-F-30
2
1
0
0
-2
15.
INES MIKŠIĆ
Karlovac
YCAD-F-27
1
0
0
0
0
16.
LEONI POLOVIĆ
Karlovac
YCAD-F-27
1
0
0
0
0
17.
LORENA VUKŠIĆ
Karlovac
YCAD-F-30
1
0
0
0
0
18.
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI
MAKSIMIR
YCAD-F+51
1
0
10
0
-1
19.
JANA MAJSTOROVIĆ
Plitvice
YCAD-F-39
1
0
0
0
-2
20.
ŽELJANA MANDIĆ
Karlovac
YCAD-F-30
1
0
4
0
-4
21.
MATEA KAUZLARIĆ
GROBNIK-ČAVLE
YCAD-F-39
1
0
2
0
-4
22.
LAURA NEKIĆ
SENJ
YCAD-F-43
1
0
8
0
-6
23.
MARTA JURIĆ
Scardona Combat
YCAD-F-51
1
0
6
0
-6
24.
MIHAELA FLANJAK
TKD BRINJE
YCAD-F-24
1
0
4
0
-7
25.
ANASTAZIJA RADOČAJ
Karlovac
YCAD-F-27
1
0
0
0
-12
26.
ANITA ŽURA
Scardona Combat
YCAD-F-51
1
0
0
0
-12
27.
DORA ČERNELIĆ
DUGA RESA
YCAD-F-33
1
0
0
0
-12
28.
KARLA LONČAR
GACKA
YCAD-F-36
1
0
1
0
-14
Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JOSIP PAUŠIĆ
Ogulin
CAD-M-45
2
2
29
0
27
2.
MARIN VRATARIĆ
DUGA RESA
CAD-M-53
2
2
16
0
16
3.
DAVID MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-37
1
1
21
0
17
4.
ROKO BLAŠKOVIĆ
DUGA RESA
CAD-M-41
1
1
20
0
15
5.
TIN KATIĆ
DUGA RESA
CAD-M-61
1
1
9
0
7
6.
JOSIP VULJANIĆ
Karlovac
CAD-M+65
1
1
0
0
0
7.
DENIS IVOŠEVIĆ
Ogulin
CAD-M-45
2
1
19
0
3
8.
IVAN URUKALO
Scardona Combat
CAD-M-61
2
1
5
0
-5
9.
MATEO MAGLIĆ
Karlovac
CAD-M+65
1
0
0
0
0
10.
HRVOJE MARIJANOVIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-61
1
0
1
0
-2
11.
MATEJ KOSTELAC
Plitvice
CAD-M-53
1
0
0
0
-3
12.
DAVID ŠEBALJ
TKD BRINJE
CAD-M-45
1
0
1
0
-12
13.
DANIJEL BEŠIĆ
Karlovac
CAD-M-53
1
0
0
0
-13
14.
IGOR TOMINAC
Karlovac
CAD-M-41
1
0
5
0
-15
15.
HRVOJE PLEŠA
GACKA
CAD-M-37
1
0
4
0
-17
16.
MARIN BABIĆ
Plitvice
CAD-M-45
1
0
0
0
-18
Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAELA BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
CAD-F-47
2
2
23
0
23
2.
MIRNA JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
CAD-F+59
1
1
15
0
9
3.
ANA KUČINIĆ
Ogulin
CAD-F-59
1
1
11
0
5
4.
ANA MARIJA ŽALAC
GACKA
CAD-F-51
1
1
13
0
1
5.
TENA SMILJANIĆ
TCZ Ban Keglević
CAD-F-47
2
1
16
0
2
6.
NIKOLINA KARAKAŠ
Plitvice
CAD-F-51
1
0
12
0
-1
7.
MATEJA KASUNIĆ
DUGA RESA
CAD-F-59
1
0
6
0
-5
8.
BLERINA HYKOLLI
MAKSIMIR
CAD-F+59
1
0
6
0
-9
9.
ANĐELA KATA PETROVIĆ
Scardona Combat
CAD-F-47
1
0
0
0
-10
10.
IVANA LULIĆ
MAKSIMIR
CAD-F-47
1
0
1
0
-15
Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KARLO TOMLJENOVIĆ
SENJ
JUN-M-63
1
1
13
0
11
2.
MARTIN VUČIĆ
GACKA
JUN-M+78
1
1
17
0
5
3.
VLATKO BOLJEŠIĆ
TKD BRINJE
JUN-M+78
1
0
12
0
-5
4.
TIHOMIR TRAMOŠLJIKA
Plitvice
JUN-M-63
1
0
2
0
-11
Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTINA KARAKAŠ
Plitvice
JUN-F-68
1
1
16
0
16
2.
ANA VIČIĆ
TKD BRINJE
JUN-F-68
1
0
0
0
-16
Mlađi kadeti, Kadeti
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Karlovac
65
1.
0
1.
65
4
5
5
1.
2.
GACKA
27
2.
0
1.
27
2
2
2
2.
3.
DUGA RESA
25
3.
0
1.
25
3
0
0
3.
4.
Ogulin
21
4.
0
1.
21
1
3
0
4.
5.
Čigra
16
5.
0
1.
16
1
1
1
5.
6.
Cro Star - Mostar
11
6.
0
1.
11
1
0
2
6.
7.
TCZ Ban Keglević
11
6.
0
1.
11
1
0
1
7.
8.
Plitvice
10
8.
0
1.
10
0
2
1
8.
9.
MAKSIMIR
9
9.
0
1.
9
1
0
0
9.
10.
Scardona Combat
4
10.
0
1.
4
0
1
0
10.
11.
GROBNIK-ČAVLE
3
11.
0
1.
3
0
0
2
11.
12.
TKD BRINJE
1
12.
0
1.
1
0
0
1
12.
13.
Novalja
0
13.
0
1.
0
0
0
0
13.
Mlađe kadetkinje, Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Ogulin
0
1.
56
1.
56
6
1
0
1.
2.
Scardona Combat
0
1.
23
2.
23
2
1
2
2.
3.
TKD BRINJE
0
1.
18
3.
18
1
2
1
3.
4.
GACKA
0
1.
17
4.
17
2
0
1
4.
5.
MAKSIMIR
0
1.
15
5.
15
1
2
1
5.
6.
Karlovac
0
1.
11
6.
11
1
0
3
6.
7.
SENJ
0
1.
11
6.
11
0
3
0
7.
8.
DUGA RESA
0
1.
4
8.
4
0
1
1
8.
9.
Plitvice
0
1.
4
8.
4
0
1
1
8.
10.
TCZ Ban Keglević
0
1.
4
8.
4
0
1
0
10.
11.
GROBNIK-ČAVLE
0
1.
3
11.
3
0
1
0
11.
Juniori
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GACKA
8
1.
0
1.
8
1
0
0
1.
2.
SENJ
8
1.
0
1.
8
1
0
0
1.
3.
Plitvice
3
3.
0
1.
3
0
1
0
3.
4.
TKD BRINJE
3
3.
0
1.
3
0
1
0
3.
Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Plitvice
0
1.
8
1.
8
1
0
0
1.
2.
TKD BRINJE
0
1.
3
2.
3
0
1
0
2.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Ogulin
21
4.
56
1.
77
7
4
0
1.
2.
Karlovac
65
1.
11
7.
76
5
5
8
2.
3.
GACKA
35
2.
17
4.
52
5
2
3
3.
4.
DUGA RESA
25
3.
4
9.
29
3
1
1
4.
5.
Scardona Combat
4
11.
23
2.
27
2
2
2
5.
6.
Plitvice
13
6.
12
6.
25
1
4
2
6.
7.
TKD BRINJE
4
11.
21
3.
25
1
4
2
6.
8.
MAKSIMIR
9
9.
15
5.
24
2
2
1
8.
9.
SENJ
8
10.
11
7.
19
1
3
0
9.
10.
Čigra
16
5.
0
12.
16
1
1
1
10.
11.
TCZ Ban Keglević
11
7.
4
9.
15
1
1
1
11.
12.
Cro Star - Mostar
11
7.
0
12.
11
1
0
2
12.
13.
GROBNIK-ČAVLE
3
13.
3
11.
6
0
1
2
13.
14.
Novalja
0
14.
0
12.
0
0
0
0
14.