Mlajši kadeti, Kadeti (76)
DRAGON
|
- 1. ADRIANO BEZJAK - Mlajši kadeti 2 -24
|
|
- 2. ALEŠA GAČNIK - Mlajše kadetinje 2 -33
|
|
- 3. ENEJ GAČNIK - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 4. NUŠA ŠABIĆ - Mlajše kadetinje 2 -39
|
|
- 5. TARA BEZJAK - Mlajše kadetinje 2 -36
|
|
- 6. ŽAN KOŠENINA - Mlajši kadeti 2 -24
|
GAIANA
|
- 1. ANDRAŽ VAŠL - Mlajši kadeti 1 -22
|
|
- 2. ELA VAŠL - Mlajše kadetinje 1 -33
|
KBV TKD ZAGORJE
|
- 1. KLARA KOŠAK - Kadetinje B -37
|
ORIENT TKD
|
- 1. ALEX ČORIĆ - Mlajši kadeti 2 -27
|
|
- 2. ANDRAŽ PODHRAŠKI - Mlajši kadeti 2 -43
|
|
- 3. JAKOV ZARIĆ - Mlajši kadeti 2 -39
|
|
- 4. LUKA ŠMIT - Kadeti B -45
|
|
- 5. NIKOLINA ZARIĆ - Mlajše kadetinje 1 -27
|
|
- 6. UROŠ ZARIĆ - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 7. ŽAN KOŠIR - Kadeti B -37
|
|
- 8. ŽIGA PEČNIK - Kadeti B -45
|
|
- 9. ŽIGA ŠTIRN - Mlajši kadeti 2 -39
|
Red Power
|
- 1. AJDA LEŠNIK - Mlajše kadetinje 2 -39
|
|
- 2. AMIN VELIĆ - Mlajši kadeti 1 -22
|
|
- 3. ANJA RODOŠEK - Mlajše kadetinje 2 -39
|
|
- 4. JAN FIJAVŽ - Mlajši kadeti 2 +51
|
|
- 5. KATARINA MLAKAR - Mlajše kadetinje 2 -39
|
|
- 6. LAMAR BUZOV - Kadeti B -49
|
|
- 7. LUKA LAMPREHT - Mlajši kadeti 1 -22
|
|
- 8. MAŠA ŠTANTE - Mlajše kadetinje 2 -39
|
|
- 9. MAŠA ŽVIŽAJ - Mlajše kadetinje 2 -33
|
|
- 10. MEDEJA MOHORIČ - Mlajše kadetinje 2 -33
|
|
- 11. MIA KRETIČ - Mlajše kadetinje 2 -33
|
|
- 12. NEŽA BRGLEZ - Mlajše kadetinje 1 +36
|
|
- 13. ŽAN KOŠTOMAJ - Kadeti B -37
|
|
- 14. ŽIGA LAMPREHT - Mlajši kadeti 1 -27
|
Šmartno-Litija
|
- 1. EDINA DURAKOVIĆ - Mlajše kadetinje 2 -33
|
|
- 2. GAŠPER LOKAR - Mlajši kadeti 2 -36
|
|
- 3. IRMAN DEDIĆ - Mlajši kadeti 2 -36
|
|
- 4. JOŠT SMREKAR - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 5. LUKA LOKAR - Kadeti B -49
|
|
- 6. MIHA GARANTINI - Mlajši kadeti 1 -33
|
|
- 7. NOEL SAJE - Mlajši kadeti 1 -33
|
|
- 8. ŽANA VELAGIĆ JEREB - Mlajše kadetinje 2 +51
|
Taekwondo klub Silla
|
- 1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 2. PATRIK ŠKOFIC - Mlajši kadeti 2 -27
|
|
- 3. SARAH HASANAGIČ - Mlajše kadetinje 2 -27
|
|
- 4. URH ARHAR - Mlajši kadeti 2 -33
|
TKD klub Kang
|
- 1. ALEKSANDAR RUDOLF GAGIĆ - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 2. ANDREJ RESANOVIČ - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 3. JAKA TOZON - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 4. MAKS BRČAN - Mlajši kadeti 2 -30
|
|
- 5. MOJCA MARŠIČ - Mlajše kadetinje 2 -36
|
|
- 6. TANAYA KAMNIKAR - Mlajše kadetinje 2 -27
|
|
- 7. TEVŽ OLOVEC - Mlajši kadeti 2 -47
|
|
- 8. TIBOR ROZINA - Mlajši kadeti 2 -39
|
TKD PANTAR
|
- 1. ALJAŽ MIKLAVČIČ - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 2. ANEJ BAJREKTAREVIČ - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 3. AŽBE TEŠAR - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 4. GABRIEL KOPI - Mlajši kadeti 2 -43
|
|
- 5. JAKA VOLJČ - Mlajši kadeti 2 -43
|
|
- 6. JERNEJ MIKLAVČIČ - Mlajši kadeti 1 -27
|
|
- 7. LUKA KOS - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 8. LUNA NAGODE - Mlajše kadetinje 2 -36
|
|
- 9. MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 10. MARK ANTONIJ INTIHAR - Mlajši kadeti 2 -36
|
|
- 11. NAL RUDOLF - Mlajši kadeti 2 -47
|
|
- 12. OLJA BULATOVIĆ - Mlajše kadetinje 1 -27
|
|
- 13. OŽBOLT MOLJ - Mlajši kadeti 2 -36
|
|
- 14. PIKA STELA NAGODE - Mlajše kadetinje 1 -27
|
|
- 15. TAI SMRK - Mlajši kadeti 2 -47
|
|
- 16. ŽIGA IVAČIČ - Mlajši kadeti 2 -33
|
|
- 17. ŽIGA POGLAJEN - Mlajši kadeti 2 -30
|
TKD-KBK-MARIBOR
|
- 1. ELA LEPENIK - Mlajše kadetinje 1 +36
|
|
- 2. ERIK KOVACEC - Kadeti B -45
|
|
- 3. JAKA BABIĆ - Mlajši kadeti 2 -47
|
|
- 4. JAN RASKOVIC - Mlajši kadeti 2 -43
|
|
- 5. LAN KREMPL - Mlajši kadeti 2 -39
|
|
- 6. MIA LEPENIK - Mlajše kadetinje 1 -33
|
|
- 7. MIHA KOVACEC - Mlajši kadeti 2 -39
|
Kick (37)
DRAGON
|
- 1. ADRIANO BEZJAK - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 2. ALEŠA GAČNIK - Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
|
|
- 3. DAVID MILOŠ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 4. ENEJ GAČNIK - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 5. ŽAN KOŠENINA - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
GAIANA
|
- 1. ANDRAŽ VAŠL - Kick (muški)-3 (2012, 2013)
|
|
- 2. ELA VAŠL - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
KBV TKD ZAGORJE
|
- 1. TARIK MUŠANOVIČ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 2. VITO ŽUGIČ PERIČ - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
ORIENT TKD
|
- 1. ALEX ČORIĆ - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 2. MATEO STOJANOVIĆ - Kick (muški)-3 (2012, 2013)
|
|
- 3. MILA VUTE - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
|
- 4. NIKOLINA ZARIĆ - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
|
- 5. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
|
- 6. TEODOR IGNJATOVIĆ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 7. TEODORA MARJANOVIĆ - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
|
- 8. UROŠ VASILJEVIĆ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 9. UROŠ ZARIĆ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
Red Power
|
- 1. AJDA LEŠNIK - Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
|
|
- 2. AMIN VELIĆ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 3. JAN FIJAVŽ - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 4. LUKA LAMPREHT - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 5. MIA KRETIČ - Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
|
|
- 6. NEŽA BRGLEZ - Kick (ženski) -2 (2010,2011)
|
|
- 7. ŽIGA LAMPREHT - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
Taekwondo klub Silla
|
- 1. ADIAN BAJRAMOVIČ - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 2. PATRIK ŠKOFIC - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 3. SARAH HASANAGIČ - Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
|
|
- 4. URH ARHAR - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
TKD klub Kang
|
- 1. ANDREJ RESANOVIČ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 2. BRIN GLAVAČ - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 3. GAŠPER ZOREC - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
- 4. MAKS BRČAN - Kick (muški) -1 (2008, 2009)
|
|
- 5. PEJO KRIJANOVIĆ - Kick (muški)-3 (2012, 2013)
|
|
- 6. TANAYA KAMNIKAR - Kick (ženski) -1 (2008, 2009)
|
|
- 7. TIMOTEJ MAROLT - Kick (muški)-3 (2012, 2013)
|
|
- 8. TRISTAN MAJ UDOVIČ BES - Kick (muški) -2 (2010,2011)
|
|
|