Mlajši kadeti 1 -22
1. LUKA LAMPREHT, Red Power |
2. AMIN VELIĆ, Red Power |
3. ANDRAŽ VAŠL, GAIANA |
|
|
|
|
Mlajši kadeti 1 -27
1. ENEJ GAČNIK, DRAGON |
2. UROŠ ZARIĆ, ORIENT TKD |
3. JERNEJ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR |
3. AŽBE TEŠAR, TKD PANTAR |
|
|
|
Mlajši kadeti 1 -33
1. MIHA GARANTINI, Šmartno-Litija |
2. NOEL SAJE, Šmartno-Litija |
|
|
|
| | | |
Mlajše kadetinje 1 -27
1. OLJA BULATOVIĆ, TKD PANTAR |
2. PIKA STELA NAGODE, TKD PANTAR |
3. NIKOLINA ZARIĆ, ORIENT TKD |
|
|
|
|
Mlajše kadetinje 1 -33
1. MIA LEPENIK, TKD-KBK-MARIBOR |
2. ELA VAŠL, GAIANA |
|
|
|
|
|
Mlajše kadetinje 1 +36
1. NEŽA BRGLEZ, Red Power |
2. ELA LEPENIK, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
| | | |
Mlajši kadeti 2 -24
1. ŽAN KOŠENINA, DRAGON |
2. ADRIANO BEZJAK, DRAGON |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -27
1. PATRIK ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla |
2. ALEX ČORIĆ, ORIENT TKD |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -30
1. MAKS BRČAN, TKD klub Kang |
2. ŽIGA POGLAJEN, TKD PANTAR |
|
|
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -33
1. ADIAN BAJRAMOVIČ, Taekwondo klub Silla |
2. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR |
3. MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK, TKD PANTAR |
3. URH ARHAR, Taekwondo klub Silla |
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -36
1. OŽBOLT MOLJ, TKD PANTAR |
2. MARK ANTONIJ INTIHAR, TKD PANTAR |
3. GAŠPER LOKAR, Šmartno-Litija |
3. IRMAN DEDIĆ, Šmartno-Litija |
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -39
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR |
2. MIHA KOVACEC, TKD-KBK-MARIBOR |
3. TIBOR ROZINA, TKD klub Kang |
3. JAKOV ZARIĆ, ORIENT TKD |
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -43
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR |
2. JAKA VOLJČ, TKD PANTAR |
3. GABRIEL KOPI, TKD PANTAR |
3. ANDRAŽ PODHRAŠKI, ORIENT TKD |
|
|
|
Mlajši kadeti 2 -47
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR |
2. TEVŽ OLOVEC, TKD klub Kang |
3. NAL RUDOLF, TKD PANTAR |
3. TAI SMRK, TKD PANTAR |
|
| |
Mlajše kadetinje 2 -27
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla |
2. TANAYA KAMNIKAR, TKD klub Kang |
|
|
|
|
|
Mlajše kadetinje 2 -33
1. MAŠA ŽVIŽAJ, Red Power |
2. EDINA DURAKOVIĆ, Šmartno-Litija |
3. MEDEJA MOHORIČ, Red Power |
3. MIA KRETIČ, Red Power |
|
|
|
Mlajše kadetinje 2 -36
1. MOJCA MARŠIČ, TKD klub Kang |
2. LUNA NAGODE, TKD PANTAR |
3. TARA BEZJAK, DRAGON |
|
|
|
|
Mlajše kadetinje 2 -39
1. KATARINA MLAKAR, Red Power |
2. AJDA LEŠNIK, Red Power |
3. MAŠA ŠTANTE, Red Power |
3. NUŠA ŠABIĆ, DRAGON |
|
| |
Kadeti B -37
1. ŽAN KOŠIR, ORIENT TKD |
2. ŽAN KOŠTOMAJ, Red Power |
|
|
|
|
|
Kadeti B -45
1. ŽIGA PEČNIK, ORIENT TKD |
2. LUKA ŠMIT, ORIENT TKD |
3. ERIK KOVACEC, TKD-KBK-MARIBOR |
|
|
|
|
Kadeti B -49
1. LAMAR BUZOV, Red Power |
2. LUKA LOKAR, Šmartno-Litija |
|
|
|
| | | |