Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. kolo lige limača i limačica - Uskršnji turnir
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Dubrava
Jastreb
Karlovac
Lokomotiva
Pantera
RUGVICA
TK TRNJE
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači - A -22
Limači - A -24
Limači - A -27
Limači - B -18
Limači - A -22
1001
128
0
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
41
0
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
1002
51
20
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
98
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
1003
86
8
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
115
10
JAN IVANOVIC (PANTERA)
50
MATEJ SEVER (LOKOM)
1004
41
0
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
51
27
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
1005
115
6
JAN IVANOVIC (PANTERA)
50
4
MATEJ SEVER (LOKOM)
1008
51
23
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
115
7
JAN IVANOVIC (PANTERA)
Medalists
1. MIHAEL VRDOLJAK, Lokomotiva
2. JAN IVANOVIC, Pantera
3. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva
3. MATEJ SEVER, Lokomotiva
Limači - A -24
1006
106
19
LUKAS DUJIĆ (RUG)
10
18
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
1007
107
39
MATEJ MATIĆ (RUG)
59
8
BENJAMIN JAGARČEC (PANTERA)
1009
106
10
LUKAS DUJIĆ (RUG)
107
30
MATEJ MATIĆ (RUG)
Medalists
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
2. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA
3. BENJAMIN JAGARČEC, Pantera
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
Limači - A -27
2001
89
20
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
40
0
JAN PENDL (LOKOM)
109
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
2002
114
5
DINO MORIĆ (JASTREB)
72
22
MAVRA KARLO (LOKOM)
99
ROKO BELAK (RUG)
2003
110
20
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
47
0
TIMON VRGOČ (LOKOM)
88
MIHAEL TRGOVAC (DUBRAVA)
2004
101
25
MATEJ ŠAPINA (RUG)
71
10
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ (LOKOM)
52
DAVID FRIBERT (LOKOM)
2005
89
9
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
109
3
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
2006
72
19
MAVRA KARLO (LOKOM)
99
27
ROKO BELAK (RUG)
2007
110
11
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
88
0
MIHAEL TRGOVAC (DUBRAVA)
2008
101
21
MATEJ ŠAPINA (RUG)
52
0
DAVID FRIBERT (LOKOM)
2009
89
20
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
99
3
ROKO BELAK (RUG)
2010
110
16
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
101
12
MATEJ ŠAPINA (RUG)
2012
89
6
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
110
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
Medalists
1. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
2. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
3. ROKO BELAK, RUGVICA
3. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
Limači - B -18
2020
100
24
MIJO BELAK (RUG)
53
0
JOSIP MARJANOVIĆ (LOKOM)
Medalists
1. MIJO BELAK, RUGVICA
2. JOSIP MARJANOVIĆ, Lokomotiva
3. ----
3. ----