Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. LOLA OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Beograd
Crvena zvezda
Elit
Grmeč
Imperium
Kbv Petrovac
Letnjikovac
Lola
Petrovec
Pobednik
Ramin-Niš
SOKOL
Šabac
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri (6-8) B -25
Pioniri (9-11) B -25
Pioniri (9-11) B -29
Pionirke (9-11) B -29
Pionirke (9-11) B -36
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Juniorke A -55
Pioniri (6-8) B -25
A002
136
9
JANKO MILOVANOVIC (PT)
92
2
LUKA LALIĆ (ELIT)
89
PETAR MALENČIĆ (ELIT)
A004
136
12
JANKO MILOVANOVIC (PT)
89
0
PETAR MALENČIĆ (ELIT)
Osvajači medalja
1. JANKO MILOVANOVIC, Kbv Petrovac
2. PETAR MALENČIĆ, Elit
3. LUKA LALIĆ, Elit
3. ----
Pioniri (9-11) B -25
A014
102
2
VLADIMIR KOMATOVIĆ (POB)
77
6
PAVLE MODRLANOVIC (PT)
Osvajači medalja
1. PAVLE MODRLANOVIC, Kbv Petrovac
2. VLADIMIR KOMATOVIĆ, Pobednik
3. ----
3. ----
Pioniri (9-11) B -29
A016
78
1
STEVAN MILOVANOVIC (PT)
122
2
VUKAŠIN JANJATOVIĆ (ŠA SRB)
Osvajači medalja
1. VUKAŠIN JANJATOVIĆ, Šabac
2. STEVAN MILOVANOVIC, Kbv Petrovac
3. ----
3. ----
Pionirke (9-11) B -29
A023
61
6
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
80
5
ANDJELINA RADENKOVIC (PT)
129
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
A025
61
6
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
129
3
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. TEODORA KOVAČEVIĆ, SOKOL
2. PETRA ĆIROVIĆ, Banjica
3. ANDJELINA RADENKOVIC, Kbv Petrovac
3. ----
Pionirke (9-11) B -36
A024
95
11
OGNJENA ILIC (PT)
111
6
TEODORA ŽIKOVIĆ (LOLA)
Osvajači medalja
1. OGNJENA ILIC, Kbv Petrovac
2. TEODORA ŽIKOVIĆ, Lola
3. ----
3. ----
Kadetkinje A +59
A029
26
14
MILICA NOVAKOVIĆ (BANJICA)
123
2
TAMARA STOSIC (PT)
Osvajači medalja
1. MILICA NOVAKOVIĆ, Banjica
2. TAMARA STOSIC, Kbv Petrovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
B008
83
2
KATARINA SIMONOVIC (PT)
104
5
TAMARA TOMAŠEV (POB)
Osvajači medalja
1. TAMARA TOMAŠEV, Pobednik
2. KATARINA SIMONOVIC, Kbv Petrovac
3. ----
3. ----
Juniorke A -55
A032
124
8
ANDJELA DACIC (PT)
76
7
DANIJELA JUGOVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ANDJELA DACIC, Kbv Petrovac
2. DANIJELA JUGOVIC, SOKOL
3. ----
3. ----