Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Sveti Nikola TKD turnir za kadete
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lovinac
Ogulin
Ozalj
Pantera
Plitvice
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -27
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -39
MLAĐE KADETKINJE -33
MLAĐE KADETKINJE -36
KADETI -45
MLAĐI KADETI -27
93
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
175
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
180
12
FILIP PODNAR (GACKA)
68
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
93
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
180
4
FILIP PODNAR (GACKA)
68
10
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
22
2
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
180
5
FILIP PODNAR (GACKA)
68
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
Medalists
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
MLAĐI KADETI -36
62
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
3
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
146
1
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
112
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
230
5
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
119
1
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
147
5
MATEJ HORVAT (JASTREB)
62
0
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
27
6
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
2
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
147
1
MATEJ HORVAT (JASTREB)
27
5
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
230
4
DAVID ŠEBALJ (LVNC)
Medalists
1. LUKA MAGDIC, Karlovac
2. DAVID ŠEBALJ, Lovinac
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
MLAĐI KADETI -39
67
1
DOMINIK PUŠEK (JAKOVLJ)
156
13
MATEO ZORKO (JASTREB)
39
1
DARIO KRISTIĆ (PLTVICE)
217
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
156
4
MATEO ZORKO (JASTREB)
217
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
3. DOMINIK PUŠEK, JAKOVLJE
3. DARIO KRISTIĆ, Plitvice
MLAĐE KADETKINJE -33
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
60
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
118
5
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
9
LAURA VIDEK (PANTERA)
196
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
5
8
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
118
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
37
13
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
3
1
LAURA VIDEK (PANTERA)
5
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
37
7
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
MLAĐE KADETKINJE -36
231
5
MIHAELA BOLJEŠIĆ (LVNC)
198
3
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
16
2
KATARINA ŠARIĆ (LVNC)
63
11
KARLA COHA (JAKOVLJ)
231
4
MIHAELA BOLJEŠIĆ (LVNC)
63
3
KARLA COHA (JAKOVLJ)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, Lovinac
2. KARLA COHA, JAKOVLJE
3. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
3. KATARINA ŠARIĆ, Lovinac
KADETI -45
121
5
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
170
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
114
7
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
40
3
ANTO HRGOTA (PLTVICE)
121
10
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
114
2
DOMINIK FUDURIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. DOMINIK FUDURIĆ, DUGA RESA
3. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. ANTO HRGOTA, Plitvice