Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Kick (male)
Kick (female)
Small olympics (male)
Small olympics (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -47
Younger cadets (female) -27
C037
359
0
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
72
12
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
C047
72
13
NIKA KOLAREK (PANTERA)
281
1
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
Medalists
1. NIKA KOLAREK, Pantera
2. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Younger cadets (female) -30
C019
354
10
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
239
10
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
C020
213
6
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
248
2
ANDREA BARTULAC (GACKA)
C021
100
15
NIKA HAJAK (MAKSMR)
283
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
C022
320
12
NIKA JURAC (FENVUK)
328
4
KARLA GALE (VG)
C038
354
4
VERONIKA FULIR (ORKAAS)
213
8
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
C039
100
7
NIKA HAJAK (MAKSMR)
320
18
NIKA JURAC (FENVUK)
C048
213
14
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
320
8
NIKA JURAC (FENVUK)
Medalists
1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
3. VERONIKA FULIR, ORKA AS
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
Younger cadets (female) -33
C008
330
17
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
260
0
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
97
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C009
306
7
VIRÁG POLGÁR (STENGER)
138
11
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
INJA MEIĆ (DANGUN)
C010
259
9
LARA MARAS (SUTLA )
274
5
ANĐELA ŠIPRAK (DUBRAVA)
161
LAURA VIDEK (PANTERA)
329
LANA MALETIĆ (VG)
183
ANA MUHEK (BIST)
C027
330
14
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
97
2
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
C028
138
0
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
264
0
INJA MEIĆ (DANGUN)
C029
259
1
LARA MARAS (SUTLA )
161
5
LAURA VIDEK (PANTERA)
C030
329
6
LANA MALETIĆ (VG)
183
12
ANA MUHEK (BIST)
C042
330
16
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
138
4
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
C043
161
8
LAURA VIDEK (PANTERA)
183
10
ANA MUHEK (BIST)
C050
330
18
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
183
3
ANA MUHEK (BIST)
Medalists
1. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
2. ANA MUHEK, Bistra
3. EMA GALIĆ, Dubrava
3. LAURA VIDEK, Pantera
Younger cadets (female) -36
D010
280
7
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
268
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
99
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D011
98
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
137
2
ANAMARIA ŠTURLIĆ (DUBRAVA)
184
MARIJA RADIĆ (BIST)
D027
280
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
99
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
D028
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
184
9
MARIJA RADIĆ (BIST)
D042
280
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVJE)
98
13
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. KLARA SENIČIĆ, jakovlje
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
3. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
Younger cadets (female) -39
D012
188
7
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
216
0
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
D013
195
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
265
6
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D014
394
6
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
143
1
MONA CIGROVSKI (DUBRAVA)
220
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D029
188
10
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
265
2
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D030
394
9
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
220
0
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D043
188
4
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
394
7
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
Medalists
1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
2. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević
3. MARTA VAMBERGER, Contra
3. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
Younger cadets (female) -43
D015
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
219
1
PAOLA BRBOT (CONTRA)
127
PAOLA PAP (CASPER)
217
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D031
202
5
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
127
4
PAOLA PAP (CASPER)
D032
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
3
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D044
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
Medalists
1. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
2. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra
3. PAOLA PAP, Casper
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO
Younger cadets (female) -47
D022
321
12
BARBARA TARANDEK (VG)
294
0
KATARINA RAMLJAK (DUBRAVA)
D022A
322
8
EMA BARIŠIĆ (VG)
71
4
LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ (PANTERA)
D039
321
9
BARBARA TARANDEK (VG)
322
8
EMA BARIŠIĆ (VG)
Medalists
1. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica
2. EMA BARIŠIĆ, Velika Gorica
3. KATARINA RAMLJAK, Dubrava
3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera