Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -51
Kadeti -57
Juniori -63
Juniorke -55
Seniors (male) -68
Seniors (female) -62
Mlađi kadeti -51
D021
115
1
NIKŠA STJEPIĆ (TKDDS)
192
12
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
403
LUKA JAKOVLJEVIĆ (BKEGLEV)
D038
192
14
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
403
2
LUKA JAKOVLJEVIĆ (BKEGLEV)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
2. LUKA JAKOVLJEVIĆ, TCZ Ban Keglević
3. NIKŠA STJEPIĆ, DUGO SELO
3. ----
Kadeti -57
E006
342
16
JOSIP VIMAN (MED)
105
1
MATIJA HORVAT (BORIK)
E007
204
3
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
372
6
TONI GOLOMEIĆ (ORKAAS)
E037
342
6
JOSIP VIMAN (MED)
372
1
TONI GOLOMEIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
2. TONI GOLOMEIĆ, ORKA AS
3. MATIJA HORVAT, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
Juniori -63
E030
441
18
BRUNO RAHIJA (TKD PRA)
356
6
KERŠIMIR MATOVINOVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. BRUNO RAHIJA, TK Prana Karlovac
2. KERŠIMIR MATOVINOVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Juniorke -55
E032
440
6
ANA OSTOJA (TKD PRA)
444
12
TAMARA TKALČEVIĆ (CONTRA)
Medalists
1. TAMARA TKALČEVIĆ, Contra
2. ANA OSTOJA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Seniors (male) -68
E014
226
24
MARIO MIŠMAŠ (MASTER)
208
8
ZDENKO ITRIĆ (TKD PRA)
12
MARIO ŠPOLJAR (MAKSMR)
E043
226
0
MARIO MIŠMAŠ (MASTER)
12
0
MARIO ŠPOLJAR (MAKSMR)
Medalists
1. MARIO MIŠMAŠ, MASTER
2. MARIO ŠPOLJAR, MAKSIMIR
3. ZDENKO ITRIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
Seniors (female) -62
E035
96
14
MARTINA KOŠEC (MASTER)
343
2
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
Medalists
1. MARTINA KOŠEC, MASTER
2. SNJEŽANA LINTA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----