Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -53
Seniors (male) -80
Mlađi kadeti -33
C003
93
7
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
170
6
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
C004
305
10
JAN VASILJEVIĆ (ACTIV)
286
12
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C005
255
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
275
4
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
351
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C006
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
302
0
SZABOLCS FEKETE (STENGER)
196
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C007
304
3
MATEO PERICA (ACTIV)
334
7
MISLAV KLEPAC (MED)
16
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C023
93
9
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
286
10
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
C024
255
14
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
351
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ORKAAS)
C025
253
14
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
196
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
C026
334
0
MISLAV KLEPAC (MED)
16
0
NIKO ZORIČIĆ (MAKSMR)
C040
286
9
BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ (JAKOVJE)
255
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C041
253
8
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
334
8
MISLAV KLEPAC (MED)
C049
255
2
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
334
3
MISLAV KLEPAC (MED)
Dobitniki medalj
1. MISLAV KLEPAC, Medvedgrad
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KARLO MARINKOVIĆ, Dan-Gun
3. BONO VRANEŠIĆ-KNEZIĆ, jakovlje
Mlađe kadetkinje -39
D012
188
7
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
216
0
SANDINI IVANIĆ (CONTRA)
D013
195
1
ANA-MARIJA KRAKIĆ (OZALJ)
265
6
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D014
394
6
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
143
1
MONA CIGROVSKI (DUBRAVA)
220
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D029
188
10
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
265
2
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
D030
394
9
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
220
0
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
D043
188
4
NIKA DIVJAK (BKEGLEV)
394
7
KATJA BRDOVČAK (BKEGLEV)
Dobitniki medalj
1. KATJA BRDOVČAK, TCZ Ban Keglević
2. NIKA DIVJAK, TCZ Ban Keglević
3. MARTA VAMBERGER, Contra
3. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
Mlađe kadetkinje -43
D015
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
219
1
PAOLA BRBOT (CONTRA)
127
PAOLA PAP (CASPER)
217
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D031
202
5
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
127
4
PAOLA PAP (CASPER)
D032
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
3
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D044
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
Dobitniki medalj
1. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
2. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra
3. PAOLA PAP, Casper
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO
Kadeti -53
E004
299
5
ANDRÁS EGYHÁZAS (STENGER)
158
2
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
E005
200
1
IVAN ŽIVČIĆ (OZALJ)
289
27
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
E036
158
14
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
289
3
PAVLE ŠIMEK (JAKOVJE)
Dobitniki medalj
1. TIBOR SUDEC, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, jakovlje
3. ANDRÁS EGYHÁZAS, Sárga-Tenger
3. IVAN ŽIVČIĆ, Ozalj
Seniors (male) -80
E034
25
0
TOMISLAV HORVATH (MAKSMR)
203
0
SANDI PULJAK (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. SANDI PULJAK, Ozalj
2. TOMISLAV HORVATH, MAKSIMIR
3. ----
3. ----