Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -43
Mlađi kadeti -30
C001
251
4
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
367
1
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
211
IAN MIDZOR (PANTERA)
395
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
PATRIK BETI (CASPER)
301
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
278
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C002
123
9
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
396
7
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
331
MARKO ANDABAKA (VG)
142
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
364
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
NOA RUK (MED)
144
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
IVO VERNIK (TKDDS)
C011
251
3
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
211
11
IAN MIDZOR (PANTERA)
C012
395
3
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C013
122
10
PATRIK BETI (CASPER)
301
6
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C014
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C015
123
6
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
331
4
MARKO ANDABAKA (VG)
C016
142
1
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
10
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C017
364
0
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
9
NOA RUK (MED)
C018
144
12
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
2
IVO VERNIK (TKDDS)
C031
211
7
IAN MIDZOR (PANTERA)
338
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C032
122
12
PATRIK BETI (CASPER)
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
C033
123
0
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
7
4
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C034
345
6
NOA RUK (MED)
144
0
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
C044
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
6
PATRIK BETI (CASPER)
C045
7
2
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
345
3
NOA RUK (MED)
C051
122
9
PATRIK BETI (CASPER)
345
5
NOA RUK (MED)
Osvajači medalja
1. PATRIK BETI, Casper
2. NOA RUK, Medvedgrad
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad
3. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -39
D002
148
8
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
433
2
FILIP LJUBOTINA (MAKSMR)
D003
116
0
PATRIK BAZLER (TKDDS)
254
12
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
D004
398
8
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
290
7
DOMINIK ŽLEPALO (CONTRA)
D005
124
2
ROKO SIKAVICA (CASPER)
266
3
MARINB HLAD (JAKOVJE)
D023
148
3
BARTOL MARKOVINOVIĆ (DUBRAVA)
254
11
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
D024
398
0
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
266
0
MARINB HLAD (JAKOVJE)
D040
254
16
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
398
0
DOMINIK MILKOVIĆ (BKEGLEV)
Osvajači medalja
1. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun
2. DOMINIK MILKOVIĆ, TCZ Ban Keglević
3. BARTOL MARKOVINOVIĆ, Dubrava
3. MARINB HLAD, jakovlje
Mlađi kadeti -43
D006
307
0
MARIN PERICA (ACTIV)
234
4
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
D007
114
0
LUKA BREZOVEC (TKDDS)
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D008
325
3
ANTUN VIMAN (MED)
59
2
MATIJA ZAGOREC (ZELINA)
D009
104
3
BORNA STRUČIĆ (METALC)
256
1
LEON SLAVIČEK (DUBRAVA)
D025
234
2
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
155
8
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
D026
325
4
ANTUN VIMAN (MED)
104
7
BORNA STRUČIĆ (METALC)
D041
155
2
ROKO TKALČEVIĆ (DUBRAVA)
104
1
BORNA STRUČIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. ROKO TKALČEVIĆ, Dubrava
2. BORNA STRUČIĆ, METALAC
3. DORIAN ŠPIČEK, Contra
3. ANTUN VIMAN, Medvedgrad
Mlađi kadeti -51
D021
115
1
NIKŠA STJEPIĆ (TKDDS)
192
12
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
403
LUKA JAKOVLJEVIĆ (BKEGLEV)
D038
192
14
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
403
2
LUKA JAKOVLJEVIĆ (BKEGLEV)
Osvajači medalja
1. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
2. LUKA JAKOVLJEVIĆ, TCZ Ban Keglević
3. NIKŠA STJEPIĆ, DUGO SELO
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
D015
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
219
1
PAOLA BRBOT (CONTRA)
127
PAOLA PAP (CASPER)
217
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D031
202
5
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
127
4
PAOLA PAP (CASPER)
D032
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
113
3
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
D044
202
13
DOROTEA IVŠIĆ (OZALJ)
217
4
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
Osvajači medalja
1. DOROTEA IVŠIĆ, Ozalj
2. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra
3. PAOLA PAP, Casper
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO